Kimdir

Serap Belovacıklı Kimdir, Kaç Yaşında? Serap Belovacıklı Hayatı ve Biyografisi

Serap Belovacıklı Kimdir, Kaç Yaşında? Serap Belovacıklı Hayatı ve Biyografisi. Gazeteci ve sunucu olan Serap Belovacıklı Kiminle evli? Bir dönem gazetecilik yapan ve ardından TV sunuculuğu ile kariyerine devam eden Serap Belovacıklı Eşi Kimdir? Gelin birlikte Serap Belovacıklı hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Serap Belovacıklı Kimdir?

Kariyerine günden güne başarı ekleyen başarılı sunucu Serap Belovacıklı, son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. bir dönem Antalya Belediyesinde basın danışmanlığı yapan Serap Belovacıklı, 1984 yılında Bursada doğdu. 2023 yılı itibari ile 41 yaşında ve aslen baba tarafından Sinopludur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuş olan ünlü isim, okul bittikten sonra Diksiyon ve Habercilik konusunda eğitimler almıştır.

Meslek hayatına ilk olarak Bursa Olay TV kanalında başladı. Serap Belovacıklı sonra Habertürk’e geçiş yapmıştır. Serap Belovacıklı Haber Global ekranlarında 2018 yılında çalışmaya başladı. Burada hafta sonu ve gece haberlerini sunmaktadır. 2018 yılının Eylül ayında Haber Global Ankara’da CHP muhabiri olarak görev yaptı.


Serap Belovacıklı Hayatı ve Biyografisi

Serap Belovacıklı 2020’nin Ocak ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Basın Danışmanı olarak görev yapıyordu. Serap Belovacıklı 13 Ekim 2020’de, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanlığı görevinden istifa ettiğini belirterek Haber Global ile anlaştığını duyurmuştu.

Gazetelerden sonra tekrar Televizyonlara dönen Belovacıklı, Artı1 televizyonu ile birlikte kariyerine devam etti. Burada bir süre kadar çalışmasının ardından Yurt Gazetesi ile anlaşan ünlü isim, 2018 tarihinde ise Haber Global kanalına transfer oldu.

2018 yılından itibaren önce muhabir ardından da sunucu olarak görev yapmaya başlayan Serap Belovacıklı, bu kanalda “Büyük Strateji” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. 2022 yılında ise Tv100 kanalına transfer olmuştur.

Instagram 👉 Serap Belovacıklı


👉 Sinan Oğan Kimdir, Nerelidir? Sinan Oğan Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu