Kimdir

Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir? Serdar Kelleci Hangi Takımlı?

Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir?. A Spor kanalında spor yorumcusu olarak karşımıza çıkan gazeteci, futbol haberleri yazarı Serdar Kelleci, Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı, Son Sayfa,  Skorbord ve Sabah Raporu gibi programlara da spor yorumcusu olarak katılmaktadır. Spor yorumları, spor severler tarafından beğenilerek izlenen Serdar Kelleci Kaç yaşındadır? Serdar Kelleci Hangi Takımlı? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim…

Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir?

Serdar Kelleci baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir’dir. Evli ve bir çocuk babasıdır. Spor yorumcusu Serdar Kelleci, Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. İş kariyerinin öncesi futbolculuğa, yada bir kulüp geçmişine dayanmamaktadır. Uzun yıllar ekonomi sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda 35 yıllık bir futbol geçmişi vardır.

Daha önce TGRT, ON4 TV gibi kanallarda ekranlarda izleyenlerin karşısına çıkan Serdar Kelleci, şuanda A Spor kanalında yer almaktadır. Sabah Sporu programında Çiğdem Ceylan, Setenay Cankat gibi isimlerle programı sürdürmektedir. Ara ara Son Sayfa programına çıkmaya başlayan Kelleci, Haldun Domaç ve diğer spor yorumcuları ile ekranlara çıkmaktadır.

A Spor ekranlarında Skorbord programında Aykut İnce’nin moderatörlüğünde Ahmet Akcan ile birlikte spor yorumları beğenilerek izlenmektedir. Serdar Kelleci’nin kaç yaşında olduğu, doğum tarihi bilgisini kısa zamanda ekleyeceğiz.


Spor Yorumcusu Serdar Kelleci Hangi Takımlı?

Spor yorumcusu Serdar Kelleci, anne tarafından Eskişehirli olduğu için tahmin ediyoruz Eskişehirspor takımlıdır.


Twitter:@serdarkelleci

İnstagram: @serdar_kelleci

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu