Kamu Personel Alımları

ŞOK Market İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 214 İşçi Alımı Yapacak!

Dev market zincirlerinden birisi olan ŞOK market, bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapacak.  ŞOK Market İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 214 İşçi Alımı Yapacak! ilanda en az  ilkokul mezunu olan adayların başvurabileceği belirtildi. Peki, 2022 ŞOK Personel Maaşı Ne Kadar? ŞOK Başvuru Şartları Neler? ŞOK Çalışma Saatleri Ne Şekildedir? tüm detayları makalemizde bulabilirsiniz.

ŞOK Market İŞKUR Üzerinden Lise ve İlkokul Mezunu 214 İşçi Alımı Yapacak

İŞKUR iş ilanlarında güncel ilan listesi yayınlandı. ŞOK Market İŞKUR üzerinden ülke genelinde farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla 214 işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR ŞOK Market işçi alımı ilanlarına başvurular da İŞKUR E-Şube üzerinden online olarak yapılacak. İŞKUR iş ilanlarının detayları ve başvuru şekli de ilanda yer almaktadır.

ŞOK Market başta Market elemanı, Motosikletli kurye, Reyon görevlisi, Kasiyer ve Satış elemanı olmak üzere farklı kadrolarda  işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların online yapılacağı İŞKUR iş ilanlarında hangi illere kaç alım yapılacağı da açıklandı.

İş ilanlarına başvuracak iş arayanlar, İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında işyeri unvanı bölümüne “ŞOK MARKETLER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak.


Genel Başvuru Şartları Neler ?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

-Görevini yerine getirmesine Engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

-Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

-Alım yapılacak alanda bilgi sahibi olmak,

-Müşteri odaklı çalışmak,

-Her zaman müşteri memnuniyetine özen göstermek gibi nitelikler aranacak.

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan kişiler haberimizde yer alan bağlantıya tıklayarak ŞOK Market için başvurularını yapabilir.


2022 ŞOK Personel Maaşı Ne Kadar?

ŞOK marketten işsizler için müjdeli haber geldi. Market zinciri şubelerinde dev istihdam yapacağını duyurdu. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ŞOK market kasiyer, kasa reyon personeli, kozmetik personel, reyon görevlisi, depo görevlisi ya da satış danışmanı gibi farklı görev alanları için personel alımı yapacak. ŞOK market bünyesinde çalışan elamanlara 3.500 TL ile 5.000 TL arasında maaş veriyor. ŞOK’ da çalışmak isteyenler İŞKUR’un internet sitesinden başvurularını iletebiliyor.


İŞKUR Güncel İş İlanları Başvuru

İŞKUR, iş ilanları her gün düzenli olarak güncelleniyor. Güncel iş ilanlarını takip etmek için İŞKUR’un sitesine giriş yapmanız gerekiyor. İŞKUR’a kayıtlı olmak için bazı alanları kişisel bilgilerinizle doldurarak başvurunuzu başarılı bir şeklide devam ettirebilirsiniz.

İŞKUR “esube.iskur.gov.tr” adresini ziyaret ederek, güncel iş ilanları sayfasında yer alan;

-Çalışma yeri,

-Ülke,

-İl ve ilçe,

-İlan numarası ve ilan tarihi (isteğe bağlı),

-Meslek,

-Öğrenim durumu,

-İşyeri türü,

-Engellilik (varsa),

-Vardiya (isteğe bağlı),

-İşyeri unvanı (varsa/isteğe bağlı) gibi kısımları doldurarak, size en uygun iş ilanlarını takip edebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu