Kimdir

Survivor Yorumcusu Furkan Dede Kimdir, Nereli? Furkan Dede Sevgilisi Kim? Furkan Dede Hayatı ve Biyografisi

Bir dönem Var mısın? Yok musun? yarışması ile tanınan Furkan Dede Kimdir? Yarışmada yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çekmişti. Şuan ise Survivor Ekstra programında yorumcu olan Furkan Dede Sevgilisi merak ediliyor. Bir dönem Acun Ilıcalı ile arası bozulan Furkan Dede Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor. İşte tüm merak edilenler…

Survivor Yorumcusu Furkan Dede Kimdir?

Survivor Ekstra yorumcularından olan Furkan Dede son günlerde en çok gündeme gelen isimlerden oldu. 1986 Yılında İstanbul’da dünyaya gelen Furkan Dede’yi tüm Türkiye Show TV’de Acun Ilıcalı’ nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun” adlı yarışma ile tanıdı. Yarışmada yaptığı yorumlar ile genel anlamda tepki çekse dahi adından söz ettirmeyi bilen isim yarışmadan 100 Bin TL ödül ile yarıldı.

Dede bu yarışmanın ardından kazandığı para ile ticarete atıldı fakat umduğunu bulamadı. Furkan Dede 2010 yılında, Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçilen Survivor Panama: Kızlar Erkekler yarışmasına katıldı.

Yıllar 2013’ü gösterdiğinde Acun Ilıcalı ile tekrar yolları kesişen isim TV8 ekranlarında “Oynat Bakalım” adlı komik video programında sunuculuk yaptı. Furkan Dede 2015 yılında Sinek 2’li programının da sunuculuk görevini üstlendi. Sunucu Survivor yarışmasının ekranlara geldiği dönemlerde TV8 ve TV8,5 ekranlarında ortak yayınlanan “Survivor Ekstra” programının yorumculuk yaptı.

👉 Survivor İhsan Tarkan Kimdir, Kaç Yaşında? İhsan Tarkan Hayatı ve Biyografisi


Furkan Dede Sevgilisi Kim?

TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Survivor programı, 2022 sezonunda ekranlara gelen All Star formatında da final haftasına çok yaklaştı. Sevilen yarışma programı her bölümü ile reytingleri alt üst etmeye devam ederken, programın kritiğinin yapıldığı ve her detayın incelemeye alındığı Survivor Ekstra programı da izleyicilerin ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor. Survivor Ekstra programında yorumlarıyla dikkat çeken ve bir dönem canlı yayında Acun Ilıcalı ile tartışan Furkan Dede de şimdilerde özel hayatıyla gündeme geliyor. Bir süre önce Evrim Keklik ile aşk yaşadığı iddia edilen Furkan Dede’nin herkesten sakladığı sevgilisi sonunda ortaya çıktı. İşte detaylar…

Türkiye’nin Var Mısın Yok Musun programında yarışmacı olarak tanıdığı, daha sonra Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekranlara gelen Survivor Kadınlar – Erkekler programında da yer alan Furkan Dede, daha sonra Acun Ilıcalı’nın ekibine girerek dikkatleri çekmişti. Acun Ilıcalı ile birlikte çalışan ve Acun Medya bünyesinde çeşitli programlarda yer alan Furkan Dede, son olarak Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer alıyordu. Bir süre önce Acun Ilıcalı ile papaz olduğu için gündeme gelen Furkan Dede, bu kez de aşk hayatıyla gündeme geldi.

Geçtiğimiz aylarda Survivor yarışmacısı Evrim Keklik ile aşk yaşadığı iddialarıyla adından söz ettiren Furkan Dede, bu iddiaları yalanlamıştı. Bir süredir aşk hayatıyla ilgili ser verip sır vermeyen Furkan Dede’nin herkesten sakladığı sevgilisi ortaya çıktı. Gazeteci Arif Hür, Furkan Dede’nin aşk yaşadığı ismi açıkladı.

Son dönemlerde adından sık sık söz ettiren Furkan Dede, habere göre Berçin Tavukçuoğlu ile aşk yaşıyor. Ancak Furkan Dede’nin gündemden uzak tuttuğu sevgilisi Berçin Tavukçuoğlu medyatik bir isim olmadığı için hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak yine de Furkan ve Berçin’in, birbirlerinin aileleriyle tanıştıkları da ortaya çıktı. Furkan Dede’nin sevgilisini görenler şaştı kaldı.

Twitter 👉 Furkan Dede

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu