Kimdir

Survivor Yorumcusu Furkan Dede Kimdir, Nereli? Furkan Dede Sevgilisi Kim? Furkan Dede Hayatı ve Biyografisi

Survivor Yorumcusu Furkan Dede Kimdir, Nereli?. Bir dönem Var mısın? Yok musun? yarışması ile tanınan Furkan Dede Kimdir? Yarışmada yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çekmişti. Şuan ise Survivor Ekstra programında yorumcu olan Furkan Dede Sevgilisi merak ediliyor. İşte tüm merak edilenler…

Survivor Yorumcusu Furkan Dede Kimdir?

Survivor Ekstra yorumcularından olan Furkan Dede son günlerde en çok gündeme gelen isimlerden oldu. 1986 Yılında İstanbul’da dünyaya gelen Furkan Dede’yi tüm Türkiye Show TV’de Acun Ilıcalı’ nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun” adlı yarışma ile tanıdı. Yarışmada yaptığı yorumlar ile genel anlamda tepki çekse dahi adından söz ettirmeyi bilen isim yarışmadan 100 Bin TL ödül ile yarıldı.

Dede bu yarışmanın ardından kazandığı para ile ticarete atıldı fakat umduğunu bulamadı. Furkan Dede 2010 yılında, Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçilen Survivor Panama: Kızlar Erkekler yarışmasına katıldı.

Yıllar 2013’ü gösterdiğinde Acun Ilıcalı ile tekrar yolları kesişen isim TV8 ekranlarında “Oynat Bakalım” adlı komik video programında sunuculuk yaptı. Furkan Dede 2015 yılında Sinek 2’li programının da sunuculuk görevini üstlendi. Sunucu Survivor yarışmasının ekranlara geldiği dönemlerde TV8 ve TV8,5 ekranlarında ortak yayınlanan “Survivor Ekstra” programının yorumculuk yaptı.

👉 Survivor İhsan Tarkan Kimdir, Kaç Yaşında?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu