Kamu Personel Alımları

SYDV KPSS 60 Puan İle 3 Şehirde Personel Alımı Yapacak

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları KPSS 60 puan ile 3 şehirde 8 kamu personeli alım ilanı yayınladı.

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarına devam eden Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı Toplum içerisinde hem maddi hem de sosyal şartlar dolayısı ile yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlara hizmet götürerek kamu hizmeti verir.

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarına devam eden Sosyal Dayanışma Ve Yardımlaşma Vakfı bünyesinde olmak üzere hem İstanbul ilinde hem de Kastamonu ve Kahramanmaraş illerinde personel alımları yapılacağı açıklandı.

Başvuru Yerleri

İstanbul için Esenyurt Vakfı tarafından personel alımları yapılacaktır.

Kahramanmaraş için Nurhak Vakfı tarafından alım yapılacaktır.

Kastamonu için de Doğan Vakfı tarafından personel alımı yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

İstanbul Esenyurt Vakfı tarafından toplamda 3 unvan üzerinden 7 kişilik alım yapılacaktır. 4 kişilik alım ile Büro Görevlisi alınacak olup; 1 kişilik kontenjan ile de Muhasebeci alımı yapılacağı beyan edilmektedir. Başvuru yapılacak olan iş ilan numaraları sırsı ile 1187572 ve 1187571’dir. Ayrıca yapılacak olan 2 Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı için de 1187776 numaralı ilan ile işlem yapılacaktır.

1186967 numaralı iş ilanı ile Kahramanmaraş Nurhak Vakfı bünyesinde 1 kişilik kontenjan ile Büro Görevlisi alımı yapılacaktır.

Son olarak 1187976 numaralı ilan ile Kastamonu Doğan Vakfı bünyesinde 1 Büro Görevlisi alımı yapılacağı beyan edilmektedir.

Başvuru Süreci

İstanbul SYDV başvurular 19 Kasım 2020 tarihinde sona eriyor. 23 Kasım 2020’ye kadar evrak teslimi yapılması gerekmektedir. Kahramanmaraş SYDV personel alımları 16 Kasım 2020 ve Kastamonu personel alımları da 27 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şartları

Vakıf ilan online platformu üzerinden yapılacak olan başvurular için adaylar yukarıda yer alan ilan numaraları aracılığı ile internet üzerinden başvuru yapacaktır. KPSS 60 puan ile 35 yaş şartını sağlayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Psikoloji, Sosyoloji, Sosyal Hizmet ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(PDR) bölüm mezunu olmak şartı ile İstanbul Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı; İşletme ve İktisat mezunu olmak şartı ile Muhasebeci alımı yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu