Kimdir

Taha Hüseyin Karagöz Kimdir, Nerelidir? Taha Hüseyin Karagöz Hayatı ve Biyografisi

Taha Hüseyin Karagöz Kimdir, Nerelidir? Taha Hüseyin Karagöz Hayatı ve Biyografisi. Bu yazımızda son günlerde merak edilen isimler arasında yer alan Taha Hüseyin Karagöz Ne İş Yapıyor? Hüseyin Karagöz Kaç Yaşında? sorularının cevaplarınız öğreneceğiz. Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Taha Hüseyin Karagöz Kimdir?

Gazeteci, Muhabir , editör ve haber müdürü olarak bir çok gazete ve medya kuruluşunda görev alan Taha Hüseyin Karagöz Kimdir? merak edilenler arasında yer aldı. Taha Hüseyin Karagöz aslen Trabzonludur. Her ne kadar çocukluk yıllarını Zonguldak’ta geçirmiş olsa da Trabzon Of’lu olduğunuz her fırsatta dile getirmektedir.

Eğitim hayatından kısaca bahsedecek olursak; İlk, ortaokul ve lise eğitimini Zonguldak’ta görmüştür. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunudur. Stajını Kanal 7’de yapmış, burada editörlüğe kadar yükselmiştir. Daha sonra Güneş Gazetesi’nde görev aldı; editör, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yaptı.


Taha Hüseyin Karagöz Hayatı ve Biyografisi

Kariyeri boyunca bir çok gazete ve medya ajanslarında görev alan Taha Hüseyin Karagöz, Staj çalışmasını Kanal 7 bünyesinde tamamlayan Taha Karagöz, Kanal 7 bünyesinde editörlük çalışmalarında da bulunmuştur. Ardından Güneş Gazetesi’nde görev yapan Karagöz, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yapmıştır.

Kanal 7 kariyeri sonrasında, Türk Medya’da Haber Müdürü ve Diriliş Postası’ n da Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmıştır. 2023 yılı itibariyle Albayrak Medya Grubu bünyesinde Yeni Şafak Gazetesi ve TV NET’ te mesleki kariyerini, çalışmalarını sürdürmektedir.

17 Mart doğumlu, balık burcudur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir ve İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Twitter 👉 Taha Hüseyin Karagöz 


👉 Fatma Meriç Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında? Fatma Meriç Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu