Kimdir

Tanem Sivar Kimdir, Kaç Yaşında? Tanem Sivar Hayatı ve Biyografisi

Tanem Sivar Kimdir, Kaç Yaşında? Tanem Sivar Hayatı ve Biyografisi. Ekranların sevilen yüzlerinden olan Tanem Sivar Boyu kilosu Kaç? Tanem Sivar Eşi Kimdir? Tanem Sivar Nerede Yaşıyor, Çocuğu var mı? Tanem Sivar aslen Nereli? Gelin birlikte Tanem Sivar hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Tanem Sivar Kimdir?

Sempatik tavırları ve sunduğu programlar ile sevenleri tarafından tam not alan Tanem Sivar Kimdir? merak edilmekte. Kariyeri boyunca çok fazla reyting alan programların sunuculuğunu yapan Tanem Sivar, eğlence ve yarışma programları sunmuştur. 1980 yılında ABD’de dünyaya gelen ünlü sunucu Tanem Sivar, 2024 yılı itibari ile 44 yaşındadır. 

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; New York‘ dan İstanbul‘a 1987 yılında annesi ve kardeşi ile taşınan Tanem Sivar, Özel Marmara Kolejiden mezun oldu. Ardından ise tekrar Amerika Birleşik Devletlerine giderek California’da San Diego State Üniversitesi İletişim fakültesi Televizyon, sinema bölümünden mezun olmuştur. Tanem Sivar 1,58 cm ve 49 kilodur, burcu Yengeçtir.


Tanem Sivar Hayatı ve Biyografisi

Eğitim hayatını Amerika’da tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen Tanem Sivar, bir dönem Fox TV‘de çalıştı. 2005 yılından sonra ise Acun Ilıcalı ile 5 yıl birlikte çalışan Sivar, 2005 2006 yılları arasında Acun Firarda programı sırasında Acun Ilıcalı ile dünyanın dört bir yanını adım adım gezdi.

Survivor, Fear Factor, Var Mısın Yok Musun?, Yetenek Sizsiniz gibi programlarla Acun Medya bünyesinde yapımcılık ve sunuculuk yaptı. bunların üzerinde kariyerine devam eden Sivar, Yiğit Özşener ile “Sen Hak Ediyorsun”, Lig TV’de Melih Gümüşbıçak ile “21” ve “Nedir Ne Değildir?” adlı spor programını sundu.

2010 yılında 4 ay şovmen Beyazıt Öztürk ile nişanlı kaldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde medya ve iletişim üzerine ders verdi. 2013 Ekim ayı itibariyle CNN Türk‘te “Cumartesi sabahları iki kahve arası” adlı programı sunmaya başlayıp bir süre devam etti.

Kariyerine oyunculuğu da ekleyerek devam eden Tanem Sivar, 2013 yılında, Yapımcısının Fatih Aksoy olduğu Med Yapım imzalı “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde Sibel karakterini canlandırdı. Dizide başrolleri Evrim Solmaz‘ın diziden ayrılması üzerine diziye giren Deniz Uğur, Songül Öden, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Özge Özder canlandırmıştır.

14 Aralık 2015 tarihinde yelken sporcusu Edhem Dirvana ile evlendi. 2017 yılında anne oldu çiftin Süleyman ve Kemal adında 2 oğlu var.

Instagram 👉 Tanem Sivar 


👉 Belgin İba Kimdir, Nereli?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu