Kimdir

Tarık Üstün Kimdir, Nerelidir? Tarık Üstün Hayatı ve Biyografisi

Günümüzün futbol yorumcusu eski futbolcu Tarık Üstün hakkında tüm merak edilenleri derledik.

Televizyon kanallarına spor yorumcusu olarak katılan eski futbolcu Tarık Üstün 1968 Ankara doğumludur. ODTÜ Beden Eğitimi ve Spor bölümü mezunu olan Üstün Ankaragücü’nde futbol hayatına başlamış ve Rize spor, Ankara BB, Keçiörengücü, Şeker spor ve Karaman spor’da defans mevkiinde oynamıştır. Peki Tarık Üstün Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Tarık Üstün evli mi? Tarık Üstün Hayatı ve Biyografisi dair tüm bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Tarık Üstün Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında?

 

Tarık Üstün 1968 Ankara doğumludur. Tarık Üstün , ODTÜ Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Tarık Üstün eski bir futbolcudur ve defans mevkisinde oynamıştır. 1989 yılında Ankaragücü’nde futbola başladı. Rize spor, Ankara BB, Keçiörengücü, Şeker spor ve Karaman spor‘da oynadı.

Futbolu 2001 yılında Karamanspor’da bırakmış daha sonra ise çeşitli kurumlarda spor yorumculuğu görevinde bulunmuştur. Bir dönem Tümer Metin, Zafer Biryol ve Ceyhun Eris gibi isimlerin menajerliğini de yapmıştır.

Tarık Üstün, TRT’de yayımlanan 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2014 Dünya Kupası maçlarında yorumculuk yaptı. Ayrıca TRT Spor’da haftanın maçlarını değerlendiriyor.


Tarık Üstün Hayatı ve Biyografisi

Tarık Üstün, 1989 yılında Ankaragücü’nde futbola başladı. Rize spor, Ankara BB, Keçiörengücü, Şeker spor ve Karaman spor‘da oynadı. Futbolu 2001 yılında Karaman spor‘da bırakmış daha sonra ise çeşitli kurumlarda spor yorumculuğu görevinde bulunmaya başladı. Bir dönem Tümer Metin, Zafer Biryol ve Ceyhun Eris gibi isimlerin menajerliğini de yaptı.


Tarık Üstün: Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu