Gündem

Tarkan ‘Geççek’ Şarkısını Neden Yazdığını Açıkladı: “Türkiye’ye Umut Olur Diye Düşündüm”

Gündeme oturan şarkısı hakkında açıklama yapan Tarkan 'Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm' dedi.

Megastar Tarkan yeni şarkısı ‘Geççek’ yayınlanır yayınlamaz Türkiye’nin gündemi oturdu. Şarkı büyük ilgi görürken siyasi liderler ve şarkıcılar tarafından farklı yorumlar aldı. Tarkan yorumlara cevap vermek için ‘Geççek’ şarkısını neden yazdığını açıkladı. Tarkan yeni şarkısı ‘Geççek‘ hakkında ‘Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm’ dedi.

“Türkiye’ye Umut Olur Diye Düşündüm”

‘Geççek’ şarkısı ile ilgili Tarkan’la görüşen Radyocu Mehmet Gezegen, Twitter hesabı üzerinden görüşmeyi aktardı.

Tarkan açıklamasında, ‘Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum’ dedi. Tarkan, şöyle devam etti:

‘O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. ‘Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek’ . ‘Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım dedim.’ Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki ‘Geççek’ yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir.”


👉 Tarkan’ın Sosyal Medyayı Sallayan ‘Geççek’ Şarkısına Siyasiler de Tepkisiz Kalmadı


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu