Kimdir

Tarkan Ser Kimdir, Nerelidir? Tarkan Ser Hayatı ve Biyografisi

Tarkan Ser Kimdir, Nerelidir? Tarkan Ser Kaç Yaşında? Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Beşiktaş’ta başkanlık seçimlerinin yaklaşmasıyla Tarkan Ser en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Başkanlık seçimlerine az bir süre kala aday olacağı söylenen Tarkan Ser Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenleri bu makalemizde paylaştık.

Tarkan Ser Kimdir?

İş İnsanı Tarkan Ser, 1971 Aydın, Kuşadası doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 52 yaşındadır. Eğitimini Fransa’da tamamlayan ‘Ser’ ileri derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Havacılık sektörünün önde gelen isimlerinden Tarkan Ser, Black Eagle Havacılık A.Ş. yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir. Tarkan Ser evli ve iki çocuk Babasıdır.


Tarkan Ser Hayatı ve Biyografisi

İş İnsanı Tarkan Ser, Havacılık sektöründe önde gelen isimlerdendir. Beşiktaş’ın birçok transferinde de uçağını ücretsiz olarak Beşiktaş’ın hizmetine sunmuştur. Bu desteleriyle adaylık potansiyel başkan adayları arasında ismi geçmeye başlamıştır.

Havacılık sektöründeki kariyerine MNG jet şirketini satın alarak pekiştirmiştir. Aynı zamanda Ahmet Nur Cebi başkanlığında Beşiktaş’ta yöneticilik görevinde bulunmuştur.

Beşiktaş başkanlık seçimleri yaklaşırken Beşiktaş’a sağladığı destekler, şu sıralar büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Tarkan Ser: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu