Gündem

Trendyol Affiliate Sistemi Nedir? Trendyol Affiliate Sistemi Komisyon Oranları

Trendyol 35 milyonu geçmiş üyesiyle Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri müşterilerine moda, kozmetik, elektronik, mobilya gibi birçok kategoride 300 milyondan fazla ürünle hizmet veriyor. Trendyol daha çok kitlelere ulaşmak adına son günlerde Fenomenler üzerinden yatırımlar yaparak Trendyol İnfluencer Affialite sistemini hayata geçirdi. Bizde bu yazımızda Trendyol influencer Nedir? Trendyol İnfluencer Başvurusu Nasıl Yapılır? Trendyol İnfluencer Komisyon Oranları? Trendyol Influencer affiliate nedir? Trendyol Influencer işbirliği nasıl üye olunur? hakkında en çok merak edilen soruları yanıtlayacağız.

Trendyol Affiliate Sistemi Nedir?

Trendyol Affiliate Sistemi sosyal medya kanallarınızda paylaştığınız linklerden gelen ciro, yeni müşteri ve indirilme metrikleri üzerinden her ayın sonunda komisyon kazanılma sistemidir.


Trendyol Affiliate Sistemi Komisyon Oranları

Trendyol Affiliate Sistemi paylaştığınız linkler içerisinden alınan elektronik kategorisi dışındaki bütün ürünler için komisyon oranı % 15, paylaştığınız link dışında alınan tüm ürünler için komisyon oranı % 5 tir. Elektronik kategorisi için komisyon oranı % 2 dir.


Trendyol Affiliate Bonus Sistemi

Trendyol Affiliate Bonus Sistemi paylaştığınız linkler üzerinden hesaplanan ciro, yeni müşteriler ve indirilme metriklerinin aşağıdaki baremlerde gerçekleştiği durumlarda ek kazanç elde edilmesidir.

Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur? Trendyol Go Kurye Başvuru Şartları

Trendyol Affiliate Sistemi İle Çalışmanın Avantajları

Verinizi görebilmeniz: Performansınızı takip edebilmeniz için günlük olarak rapor gönderilecektir. Bu raporlarda genel performans rakamlarınıza ek olarak en iyi olduğunuz kategoriler, en iyi performans gösteren linkleriniz gibi veriler sayesinde performansınızı artırabilirsiniz.

7/24 Paylaşım Yapabilme: Kendi linklerinizi hazırlayarak Trendyol’dan link istemeden dilediğiniz zaman istediğiniz ürünlerin paylaşımını yapabilirsiniz.

Paylaşımların Organik Olması: Bu çalışma sisteminde paylaşım yapmadan önce içeriklerinizi onaya yollamanız gerekmez, kendi dilinizde, istediğiniz şekilde ve frekansta paylaşım yapabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı: Her ayın sonunda o aya karşılık gelen komisyon tutarında kestiğiniz faturanız bize ulaştıktan itibaren tutarda/bilgilerde herhangi bir sorun olmadığı durumunda 30 gün içerisinde ödemeniz gerçekleşecektir. O Geniş Ürün Havuzu: Trendyol’un milyonlarca ürün içeren yapısı, günlük hayatınızda kullandığınız ürünlerin iletişimini yapmanıza olanak sağlar.


Trendyol Affiliate Sistemi Nedir? Trendyol Affiliate Sistemi Komisyon Oranları

Trendyol İnfluencer Sıkça Sorulan Sorular


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu