Bilgi Arşivi

Trendyol Teslimat Noktası Nedir? Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol Teslimat Noktası Nedir? Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur?. Trendyol teslimat noktası ticari faaliyetlerini sürdüren bakkal, kırtasiye, kafe ve eczane gibi her hangi bir işletmenin teslimat noktası uygulamasıyla ev veya iş yerlerine kargonuzun gelmesini beklemeden teslimat noktalarından kargonuzu alabilmenizdir. Trendyol teslimat noktası uygulamasını kullananlara Trendyol ekstra 20 TL indirim kuponu veriliyor.

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol teslimat noktası noktası olabilmek için:

Faaliyet gösteren her hangi bir işletme olmanız gerekmektedir. Trendyol dağıtımı yapan kargo firmalarıyla internet üzerinden teslimat noktası olmak için başvuru yapmalısınız. Kargo firması başvurunuzu inceleyip işletmenizin uygun olup olmadığına karar verdikten sonra trendyol teslimat noktası olarak görünmeye başlıyorsunuz.

Trendyol’dan alışveriş yapan kargosunun eve gelmesini istemeyen kişiler teslimat noktasından 3 gün içinde kimliğinizi göstererek teslim alabiliyorlar. 3 gün içinde teslim alınamayan kargolar geri iade ediliyor.

👉 Trendyol Go Kurye Nasıl Olunur? 

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Kullanılır?

Trendyol teslimat Noktası sayesinde kargonuzun eve gelmesini beklemeden, belirlenen teslimat noktasından dilediğiniz gün ve saatte teslim almak mümkün oluyor. Siparişinizi verirken size sunulacak teslimat noktalarından birini seçin. Siparişiniz teslimat noktasına ulaştığında sms ve e-posta ile bilgi gelecektir. Siparişinizi 3 gün içinde kimliğinizi göstererek teslimat noktasından alabilirsiniz. Teslimat noktasını seçtikten sonra herhangi bir adres değişikliği yapılamıyor.


👉 Trendyol Affiliate Sistemi Nedir?

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bursa Gemlik Umurbey mahalesinde kafe işletmecisiyim teslimat noktası olmak istiyorum bilgilerinize

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu