Bilgi Arşivi

Trendyol Yemek Hangi İllerde Var 2022-2023

Trendyol kullanıcılarına sunduğu hizmetleri genişleterek Tredyol yemek paket servis uygulaması başlattı. Trendyol bu uygulamayla anlaşmalı olduğu restoranlardan adresinize yemek siparişi vermenizi sağlıyor. PekiTrendyol Yemek Hangi İllerde Var 2022-2023 Gelin hep birlikte bu sorunun yanıtını öğrenelim.

Trendyol Yemek Hangi İllerde Var 2022-2023

Trendyol Yemek hizmete girdiği ilk günlerde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hayata geçirilmiştir. Hemen ardından ise Şişli, Kadıköy, Kağıthane gibi ilçe ve semtlerde geçerli olmuştur. İlerleyen dönemlerde İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerin, yüksek nüfus kapasitesine sahip ilçelerinde de kullanıma sundu.

Trendyol yemek 2022 yıllının ortalarında tüm illerimizde hizmet vermeye başladı. Bulunduğunuz bölgede hangi restoranların hizmet verdiğini görmek için uygulamayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.


Trendyol Yemek Nasıl Kullanılır?

Trendyol yemek hizmetini kullanabilmek için uygulamayı indirip üyeliğinizi başlatmalısınız. Giriş yapıldıktan hemen sonra ise en üst kısımda yer alan yemek kısmına girilmeli ve açılan restoranlardan yemek seçimi yapılmalıdır. Ödeme sayfasına girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Trendyol yemek hizmetinde kapıda ödeme yoktur.


Trendyol Yemek Kapıda Ödeme Var mı?

Trendyol yemek uygulamasında kapıda ödeme yoktur. Ödemeleri sipariş verirken kredi kartı veya banka kartıyla yapabilirsiniz.


Trendyol Yemek Getirme Ücreti Alıyor mu?

Trendyol yemek uygulamasında yemek siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilir. Verdiğiniz yemek ücreti getirme ücreti içinde hesaplanarak eklenmiş halidir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Trendyol Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu