Bilgi Arşivi

Trendyol Yemek Siparişi: Trendyol Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Trendyol Yemek Siparişi: Trendyol Yemek Siparişi Nasıl Verilir?. Ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol yeni uygulaması “Trendyol Yemek” kullanıma sunuldu. Trendyol yeni uygulaması ilk olarak İstanbul ilçeleri Beşiktaş, Beyoğlu, Ataşehir, Şişli, Üsküdar, Pendik ve Kadıköy olmak üzere 20 ilçede kullanıma sunuldu. Peki Trendyol Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Trendyol Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Trendyol Yemek bölümüne girdiğinizde ilk olarak karşınıza mutfak seçenekleri çıkıyor. İstediğiniz mutfak seçeneğini seçtikten sonra restoranlar listesi karşınıza çıkıyor.  Filtreleme seçeneği ile minimum sepet tutarı, teslimat süresi ve kampanyalı restoran detaylarını seçebiliyorsunuz. Ödeme kısmında şuan online ödeme seçeneği bulunuyor.

Trendyol Yemek siparişlerin  30 dakika içinde servis garantisi sunuyor ve açılışa özel ilk 3 siparişte % 30 indirim uygulanıyor.

Eğer İstanbul’un adı geçen ilçelerinde yaşıyorsanız, Trendyol uygulamasını aşağıdan indirerek hatırlatma bildirimlerini açabilirsiniz. Diğer şehriler de yaşayanlar ise gelişmeleri takip etmeye devam edebilirler.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Trendyol Yemek Hangi İllerde Var?

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu