Sosyal Medya

Twitter Hassas İçerik Açma iPhone İngilizce (Resimli Anlatım)

Twitter Hassas İçerik Açma iPhone İngilizce (Resimli Anlatım). Twitter kullanıcıları hesaplarının ana sayfalarında gezinirken ‘hassas içerik‘ uyarısıyla karşı karşıya gelmiş olabilirsin. Twitter hassas içerik uyarını şiddet, (+18) cinsellik ve yasadışı paylaşım yapan kullanıcılarının gönderilerine uyguluyor. Twitter hassas içerik olan gönderileri görmek isteyen iPhone kullanıcıları için Twitter hassas içerik açma ayarlarını paylaştık. Twitter hassa içerik ayarlarını İngilizce olarak göstermektir. Aşağıdaki adımları ve resimleri bakarak sizde hassas içerik görüntülemeyi açabilirsiniz.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır?

Twitter’ın medya politikası , genel olarak, gönderilere sansürlenmemiş şiddet, pornografi veya nefret grubu görüntüleri içeren resimlerin veya videoların eklenmesine izin vermez. İstisnai olarak paylaşım yapanların görüntülerine ve videolarına kullanıcıları korumak için ‘hassas içerik’ uyası olarak gösterir. Twitter, hassas içerik olarak belirlenen görüntüleri görmek isteyen kullanıcıların kendi istekleriyle hassas içerik gösterme ayarlarını açma imkanı sunmaktadır.


Twitter Hassas İçerik Açma iPhone İngilizce

Twitter hesabından hassas içerik ayarlarını açmak isteyen kullanıcılar İngilizce menü ile karşılaşıyorlar. Menünün ingilizce olması kullanıcıların kafasını karıştırmakta bizde resimli olarak Twitter hassas içerik açma ayarlarını adım adım anlattık.

  1. İlk olarak, Twitter Ana sayfasının sol tarafından Ayarlar ve Destek menüsünü tıklayın ve altında Ayarlar ve Gizlilik menüsüne tıklayın.
  2. Gizlilik ve Güvenlik (Privacy and safety) menüsünden ‘gördüğünüz içerikler’ (Content you see) seçin.
  3. Açılan menüden  “Hassas içeriğe sahip olabilecek medyayı göster” (Display media that may contain sensitive content) butonu işaretleyerek kaydedin.

Ayrıca buradan daha fazlasını görmek istediğiniz ilgi alanlarını da seçebilirsiniz. Twitter ana sayfanızda veya arama sonuçlarında hassas içeriği görebileceksiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Twitter’dan Video Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

👉 Twitter Telefon Numarası Vermeden Hesap Açma Yöntemi

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu