Sosyal Medya

Twitter Telefon Numarası Vermeden Hesap Açma Yöntemi

Twitter hesabı açmak isteyip telefon numarasını vermek istemiyorum diyenler için telefon numarası vermeden Twitter hesabı açma yöntemini anlatıyoruz. Sosyal medya uygulamaları hazır form oluşturma sistemi ile hesap açma işlemi yapar. Bu sistem ile sizden istenilen üç dört basit bilgi ile Twitter hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Twitter Telefon Numarası Vermeden Hesap Açma Yöntemi

Twitter hesap açma işlemlerinde kullanıcılardan telefon numarası istenmektedir ve verdiğiniz numaraya doğrulama kodu gönderilerek hesabınızı onaylamanız istenmektedir. Telefon numarası vermek vermek istemeyenler için de bir seçenek vardır.

Telefon numarasız twitter açmak isteyenler aşağıdaki adımları izleyerek twitter telefon numarası doğrulama atlamayı yapabilirler.

1. Twitter telefon numarası olmadan kayıt olmak ve numarasız Twitter  hesabı açmak için öncelikle mobil tarayıcınızdan ya da bilgisayarınızdan gizli sekmede mobile.twitter.com‘a girin ve Kaydol’a tıklayın.

2. Karşınıza aşağıdaki ekran gelecek. Burada “Bunun yerine e-postanı kullan” seçeneğini seçmeniz gereklidir.

3. Twitter’a kayıt işlemleri için Kullanıcı adı, e-potsa ve şifre kısımlarını doldurun ve sonraki ekrana geçin.

4. Bu ekranda tekrar telefon numarası isteyecektir, dilerseniz telefon numaranızın istendiği bu adımı atlayarak diğer bir adıma geçebilirsiniz. “Şimdi değil” seçeneğine tıklayın.

Telefon numarası olmadan twittera kaydolma işlemleri bu kadar. Böylelikle twitter telefonsuz hesap açma işlemini yapabilirsiniz.


👉 Twitter’da Mavi Tık Nasıl Alınır? Adımlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu