Kimdir

Ümit Dikbayır Kimdir, Kaç Yaşında? Ümit Dikbayır Hayatı ve Biyografisi

Siyasetçi ve Sanayici Ümit Dikbayır Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Ümit Dikbayır Ne İş Yapıyor? Sorularının yanıtları arayanlar için Ümit Dikbayır hakkında tüm bilinmesi gerekenleri paylaştık. 27. dönem İyi Parti Sakarya Milletvekili olan Ümit Dikbayır, 2023 yılı itibariyle 54 yaşındadır ve aslen Sakaryalıdır. Gelin hep birlikte Ümit Dikbayır Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Ümit Dikbayır Kimdir, Kaç Yaşında?

15 Ağustos 1968 yılında doğan Ümit Dikbayır, 2023 yılı itibari ile 54 yaşındadır ve aslen Sakaryalıdır. 15 Ağustos 1968 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde doğan Ümit Dikbayır, İlk ve ortaöğrenimini Hendek’te, lise eğitimini Sakarya 1. Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. .

Ümit Dikbayır, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, İYİ Parti Sakarya Bölgesi, 1’nci sıradan millet vekili olarak . Meclis’e girdi. 15 Ağustos 1968 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde doğan Ümit Dikbayır, ilk ve orta öğrenimini Hendek’te, lise eğitimini Sakarya 1.Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Ümit Dikbayır evli ve 2 çocuk babasıdır.

1989 yılında vatani görevini gerçekleştirdikten sonra, 48 yıllık aile firmasının yönetim kurulu başkanlığı görevine başladı. Ümit Dikbayır evli ve 2 çocuk babasıdır. 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel idare Kurulu üyesidir. 27. Dönem Milletvekili olarak TBMM’ye girdi. .


Ümit Dikbayır Hayatı ve Biyografisi

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi olup, İYİ Parti Mali İşler Başkanı olan Dikbayır, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, İYİ Parti Sakarya Bölgesi, 1’nci sıradan millet vekili olarak Meclis’e girdi. .

Ümit Dikbayır: Twitter

Ümit Dikbayır: Instagram


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu