Uzaktan Serbest Yazma İşleri Bulmak İçin En İyi 20 Web Sitesi

Nefret ettiğiniz bir işte çalıştığınız için kârlı ve ağırbaşlı uzak serbest yazı işleri bulmak istiyorsunuz. Sevmediğin insanlar için çalışmaktan ve seni ölüme taşıyan işler yapmaktan bıkmışsın. Bu nedenle serbest çalışma, kendi isteğinizle SİZİN ne yapmak istediğinizi yaparak para biriktirmek için inanılmaz bir yol olabilir. Belki de sevdiğiniz şeyi yapmak için tam zamanlı olarak gidebilirsiniz.

Serbest çalışma heyecan verici bir çaba ama hepimizin korkuları ve endişeleri var. Yeterli uzaktan yazma işi almaya nasıl başlayabilirim? Kendimi nasıl pazarlayabilirim? Serbest çalışmayı nasıl başarabilirim? Ama endişelenme! En az güçlükle uzaktan serbest yazı işleri (ve daha fazlasını) bulmak için sayısız web sitesi ve platform var.

2019’da Serbest Yazma İşleri Bulmak İçin En İyi 20 Web Sitesi

1. Fiverr

Online para kazanmak için en popüler web sitelerinden biri olan Fiverr , yeni başlayanlar için serbest yazma işleri bulmak için basit ve etkili bir sitedir. 5 dolardan başlayarak, herkes yapmak istedikleri konserleri (görevler / işler) yayınlamakta serbesttir.

Siteyi kullanarak, Fiverr ödeme yapan müşterileri istediğiniz gibi gönderdiğinde ekstra para kazanabilirsiniz – bu, müşteriler için teklif vermemeniz veya kendiniz için çılgınca zaman ve para pazarlaması anlamına gelir. Fiverr ayrıca ipuçlarının alınmasını aktif olarak teşvik eder ve freelancerlardan kazanabileceğiniz para miktarını artırır.

Ancak, sitenin ana dezavantajı, Fiverr’in her işlemin% 20’sini kesmesi ve ipuçlarını içermesidir. Bu, büyük siparişlerden büyük miktarda para kaybeden satıcılar için inanılmaz derecede sinir bozucu olabilir.

Ayrıca Fiverr dışındaki alıcılarla iletişime geçmenize izin verilmez; bu nedenle önceki alıcılarla herhangi bir temas için siteye oldukça bağımlı hale gelirsiniz.

2. Upwork

Serbest çalışanlar için uzaktan yazma serbest işleri bulmak için en büyük site olan Upwork , uzun vadeli müşterileri size daha uzun bir süre boyunca çalışma sağlamak için teşvik eder.

Serbest çalışanların, siteyi çalışırken müşterilerinden bonuslar bile kazanmaları nadir değildir.

Öte yandan, Upwork, bir müşteriyle düzenli bir ilişki geliştirinceye kadar tüm siparişlerden% 20 oranında bir kesinti yapar.

Başlangıçta, ilk siparişlerinizi getirmek için fiyatları çok düşük tutmak zorunda kalabilirsiniz – bu yüzden biraz sabır gerekir.

3. SolidGigs

SolidGigs , en iyi freelance konserler her hafta size gösterildiğinden zaman kazanmak için harika bir serbest sitedir! Site, kendinizi pazarlamak ve umutsuzca meşru ve onurlu iş için web’de arama yapmak için şişirilmiş bir zaman harcamak yerine, üretkenliği artırmak ve zanaatınıza odaklanmak için harika bir yoldur.  

Ayrıca röportajlar, kurslar, senaryolar ve her zamankinden daha fazla iş rezervasyonu için birçok araç da dahil olmak üzere zengin bilgi ve kaynak var! Önemli dezavantajı, sitenin gerçek bir başarı elde etmek için serbest çalışanların deneyimlenmesini gerektirmesidir.

4. Contena

Contena , sadece konserleri bulmanıza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda serbest çalışanların sitede başarılı olmaları için zengin bir bilgi sunmanın yanı sıra size yol boyunca size yardımcı olacak bir koç bile atadığı fantastik bir serbest sitedir.

Site, çevrimiçi bir kitleye etkili bir şekilde yazmanız için rehberlik etmenin yanı sıra en iyi sahaları yazmanıza yardımcı olur.

Bununla birlikte, Contena, üyelik paketinize bağlı olarak yılda 500 ila 800 dolar arasında yüksek giriş ücreti nedeniyle birçok serbest çalışanı platformdan uzaklaştırıyor.

Bu nedenle, bu site potansiyel olarak çok kazançlı işler için büyük bir ücret ödeyebilecek nispeten deneyimli serbest çalışanlar için en iyisidir.

5. Çalışan Göçebeler

Çalışan Göçebeler uzak iş arayanlar için ayrılmış bir sitedir. Dijital çağda giderek daha fazla insan evden çalışmak istiyor.

Bir yazar olarak, evden serbest yazma işleri arıyor olabilirsiniz. Nomads çalışmak, uzak iş bulmak ve evinizden veya dünyanın dört bir yanından uzaktan çalışmak için doğru yerdir.

6. Gazetecilik İş İlanları

Serbest gazetecilerin önde gelen sitelerinden biri olan JournalismJobs.com , dijital medya, TV ve gazeteler de dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda sayısız işe sahiptir.

Site, serbest çalışanlarına bol miktarda kariyer tavsiyesi ve desteği sunuyor ve kayıt olmak ve tüm dünyadaki müşterilerden gelen işler üzerinde çalışmak çok kolay.

Öte yandan, yeni başlayanlar, ilk olarak bir iş bulmaya çalışırken, özellikle de resmi deneyime sahip olmadıkları takdirde, birçok ret yaşayacaklarını göreceklerdir.

Bu sitede uzaktan serbest yazı işleri aramaya başladığınızda yanınızda biraz deneyim ve iyi bir portföy sahibi olmak en iyisidir.

7. Flexjobs

Flexjobs , herhangi bir nişten herhangi birinin 60 kategorisinin ve alt kategorisinin herhangi birinden iyi ücretli iş almasını sağlayan büyük bir serbest çalışma sitesidir.

Site ayrıca, serbest çalışanların sitede daha büyük ve daha üretken bir deneyime sahip olması için hilekarlıkları da dikkatle tarar. Blogları aynı zamanda iş beklentilerini en üst düzeye çıkarmak için en iyi özgeçmişi oluşturmak için destek sağlar.

Ne yazık ki, üyelik aylık 14.95 $ veya üç aylık / yıllık bir paket satın alırsanız daha düşük bir fiyatla geliyor. Ancak ev işleri, aldatmaca önleme ve destek için birçok bilgi için en büyük veritabanı ile fiyat buna değer olabilir.

8. Uzaktan – en iyi uzaktan yazma işleri sitesi

Remote , hangi işleri yapmak istediklerini ve kimin için çalışmak istediklerini seçmek ve seçmek isteyen serbest çalışanlar için harika. Müşteriler iş taleplerini yüklüyor ve serbest çalışanlar müşterilerle iletişim kurmakta, sözleşme yapmakta ve işleri için para alıyorlar. İncelemeleri almanın kolay bir yolu ile Remote, hangi nişte olursanız olun portföyünüzü oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz,

Ancak, birçok kullanıcı, LinkedIn hesabınızı bağlarsanız Remote uygulamasının kişi listenize e-posta gönderebileceği gerçeğiyle ilgili olarak siteyle ilgili sorunlarla karşılaşmıştır. Devam etmeden önce tüm hüküm ve koşulları okuduğunuzdan emin olun.

9. CloudPeeps Serbest Yazma İş İlanı Sitesi

Ağırlıklı olarak sosyal medya, pazarlama ve metin yazarlığı üzerine odaklanan CloudPeeps , yan tarafta para kazanmak için düzenli bir çalışma akışı rezervasyonu konusunda çok etkilidir.

Birçok serbest çalışan, daha büyük firmaların siteyi kullandıkları bilindiğinden tam zamanlı olarak serbest kalacak kadar para kazanmıştır – projelerine harcamak için çok paraları olan firmalar.

Yeni serbest çalışanlar için en büyük aksaklık, sitenin kabul edilmesi için muazzam miktarda deneyim ve fantastik bir portföy gerektirmesidir. Öte yandan, yanınızda güçlü bir portföyü olan deneyimli bir serbest yazarsanız, bu site sizin için mükemmel olabilir.

10. Guru

Guru , yeni başlayanlar ve ileri düzey serbest çalışanlar için ultra düşük ücretlerle uzaktan serbest yazı işleri bulmak için mükemmel bir sitedir ve sadece% 9 komisyon alır.

Site, dünyanın dört bir yanındaki serbest çalışanlarla işbirliği yapmak isteyen işverenlerin zenginliği ile iletişim kurmayı kolaylaştırıyor.

Serbest çalışanlar ayrıca, geçmiş işlerini potansiyel müşterilere işe başlama şanslarını artırmak için gösterme yeteneğine de sahiptir.

11. Saat Başı Kişi

Kişi Başına Saat , iletişimi, ödemeleri ve organizasyonu her zamankinden daha kolay hale getirmek için serbest çalışma süreçlerini kolaylaştırıyor! İlk 15 teklifini potansiyel işverenlere ücretsiz olarak gönderebilme özelliğiyle Saat Başı İnsanlar düzenli ve ağırbaşlı iş arayan Serbest Çalışanları desteklemektedir.

Freelancerlar ayrıca işleri kendi zamanlarında ücretsiz olarak tarayabilir ve yeni potansiyel işler için bildirimleri ücretsiz olarak açabilirler.

En dikkat çekici dezavantajı, sitenin sadece yazılım mühendisleri, pazarlamacılar ve SEO uzmanları için olmasıdır – serbest çalışanlar için inanılmaz geniş bir niş ve alan yelpazesi değildir. Site, ilk 15 teklifiniz tükendikten sonra da ödeme yapılmasını gerektirir – bu, birçok serbest çalışan için uygunsuz bir masraftır.

12. Basitçe Kiralama

‘Saat Başı Kişi’nin aksine, Simply Hired serbest çalışanların inanılmaz derecede geniş niş ve alanlarda çalışmasına izin verir.

Site ayrıca, Simply Hired’deki iş rezervasyonlarında giderek daha yetenekli ve etkili olmak için serbest çalışanlarını desteklemek ve büyütmek için ipuçları içeren kendi bloglarını da içeriyor.

24 farklı ülkede 12’den fazla dilde iş yapan dünyanın her yerinden serbest çalışanlar, hızlı bir şekilde iş rezervasyonu yapmaya başlamak için Simply Hired’i kullanabilirler! Maaş hesap makinesi, ne kadar kazandıklarını ve aynı alanda çalışan diğer insanlarla nasıl karşılaştırıldığını belirlemek için serbest çalışanları bile destekler.

13. Yaratıcı Grup

Her ne kadar Creative Group , yaratıcı alanlarla (sanat, pazarlama, tasarım, fotoğraf, metin yazarlığı vb.) İlgilenenler için tam zamanlı iş yerleşimi elde etmeyi merkezlemesine rağmen , site, serbest çalışanların işleri filtreleyerek sitede gelişmesine izin verir. freelancer iş ilanları.

Genel olarak, site şu anda orada en iyi yaratıcı yazma web sitelerinden biridir – bu yüzden kesinlikle kullanımı kolay ve kazançlı serbest web sitesi ile denemeye değer.

14. Sürekli

Site üzerinde çalışmak için hesap yönetimi ekibi tarafından özenle seçilmiş, daha deneyimli serbest çalışanlar için güçlü bir portföyü vardır. Bir serbest çalışan başarılı bir şekilde bir araya geldiğinde, dünyanın dört bir yanındaki birçok farklı işveren ve şirketten yüksek ücretli uzaktan serbest yazı işleri için yüksek kaliteli platformu kullanabilirler.

Site, daha fazla iş rezervasyonu yapmak, meşgul kalmak ve daha fazla kazanmak için serbest çalışanlarını desteklemek için sayısız makale ve kaynak içeren kendi blog’unu içerir.

15. Beşli Mürekkep

Çok benzer fiverr için, fivesquid serbest onların konser / işi göndermelerini sağlıyor – ne yaptıklarını, her iş alıp ne kadar süreceğini ne kadar ücret. Alıcılar daha sonra basit ve hızlı bir şekilde sitede serbest çalışan kiralamakta özgürdür.

Site temelli ve ağırlıklı olarak İngiltere’de çalışıyor, ancak etkileri yıllar boyunca Hindistan ve ABD pazarlarına genişledi ve batı serbest çalışanlarının ve dünya çapında serbest çalışanların işlere katılmalarını ve kitap ayırmalarını sağladı.

16. Toptal

Toptal , güçlü bir portföy ve iyi bir deneyime sahip deneyimli serbest çalışanlar için oluşturulmuş bir sitedir. Serbest çalışanlar, kabul edilecek adayların% 3’ü arasında olmak için testlerin ve mülakatların yoğun bir tarama sürecinden geçmelidir.

Başvuru süreci çok katı olmasına rağmen, müşteriler işe aldıkları serbest çalışanların en iyinin en iyisi olduğuna güvenmeleri nedeniyle önemli miktarda para ödemeye hazırdır.

17. Tüm Serbest Yazma

Nispeten eski iş panosu, serbest çalışanların iş bulma ve kabul etme konusunda büyük miktarda zaman kazanmalarını sağlar. Arama ve filtre özelliği, serbest çalışanların özel endüstri ve ücret oranına göre uzaktan yazma işleri bulabildikleri anlamına gelir.

Tüm Freelance Writing , serbest çalışanlar ve müşteriler arasındaki iletişimin zahmetsiz ve sorunsuz olmasını sağlayarak serbest çalışanların en iyi yaptıkları işe odaklanmalarını sağlar.

17. Aquent

Aquent, dijital, pazarlama ve yaratıcılık alanında çalışan serbest çalışanlar için mükemmeldir. Site, serbest ve yüksek kaliteli çalışma ile serbest ve yerinde rahatsız edici veya rahatsız edici ücret ödemeden serbest çalışanlar sunmaktadır. Aquent, 2 yılı aşkın deneyime sahip serbest çalışanları hedeflese de, yeni başlayanlar hala bazı işleri keşfetme ve iyi işler elde etme fırsatına sahipler.

Serbest çalışanlar, ücretsiz çevrimiçi kurslar ve serbest çalışanlarına rakipleri üzerinde yaş vermek için bol miktarda kaynakla desteklenir. Aquent, serbest çalışanların adil bir ücret için çalışıp çalışmadıklarını veya fiyatlarını artırıp artırmayacaklarını belirlemelerine izin vermek için inanılmaz derecede faydalı bir maaş rehberi sağlar.

18. Kalabalık

Crowded, şirketler için işe alım sürecini geliştirmek için gelişmiş AI programlarını kullanıyor, böylece serbest çalışanların keşfedilmesini ve uzaktan serbest yazı işlerini ve daha fazlasını bulmayı kolaylaştırıyor. Site, serbest çalışanlarını deneyim, fiyat ve becerilere göre sıralamaktadır, bu da serbest çalışanların kendilerini manuel olarak tanıtmak ve her iş için başvurmak için sayısız saat harcamak zorunda kalmadıkları anlamına gelir.

19. CrowdSource

Orada en büyük serbest ekiplerden biri olan CrowdSource ağırlıklı olarak içerik oluşturma, medya şirketleri, kurgu ve yayıncılık üzerine yoğunlaşıyor. Platform, büyük görevleri yönetilmesi daha kolay olan daha küçük görevlere bölerek serbest çalışanların işlerini kolaylaştırmaya yardımcı olur ve bu da birçok serbest çalışan için bunalmayı azaltır.

CrowdSource, başarılı serbest çalışanların daha fazla tazminat ve daha fazla işe daha fazla erişim sağlayacağı için meritokrasi fikrini teşvik ediyor. Kapak tarafında, serbest çalışanların ilk etapta sitenin bir üyesi olmak için CrowdSource’un veterinerlik sürecini geçmesi gerekiyor.

20. Freelancer.com

Katılmak için hiçbir ücret ödemeden Freelance.com , herhangi bir zamanda serbest çalışan gerektiren bir milyon projeyle, dünyanın dört bir yanından olağanüstü bir iş veritabanına freelancerlar açar. Serbest çalışanlar, ihtiyaçlarına göre ne olursa olsun, proje tabanlı çalışma, yarışma ve saatlik çalışma aramakta özgürdür.

Ancak, kendi işlerini de yapmak isteyen 32 milyon kayıtlı üye ile site oldukça rekabetçidir. Bununla birlikte, Freelancer.com, serbest çalışanlara, portföylerini ve tam zamanlı işlerinin dışında güzel bir yan gelir geliştirmek için değerli deneyimler sunacaktır.

özet

Bunlar, çevrimiçi para kazanmak ve evden serbest yazma işleri bulmak isteyenler için en iyi 20 serbest site seçimimizdir.

Hangi sitenin sizin için en iyi olduğunu belirlemek için bu sitelerin çeşitliliğini keşfetmeye ve ardından uzaktan yazma işlerinin ana kaynakları olarak en sevdiğiniz birkaç kişiye odaklanmaya değer.

Günün sonunda, hangi web sitesini kullanırsanız kullanın, para kazanmak için evden başarılı bir şekilde çalışmak çok zor ve büyük bir hizmet gerektirir .

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

12 Online Öğrenme Platformu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478