Kimdir

Yılmaz Vural’ın Eşleri Kimdir? Seda ve İsmet Vural Kimdir?

Yılmaz Vural’ın Eşleri Kimdir? Seda ve İsmet Vural Kimdir? Soruları Yılmaz Vural’ın “İki eşim var, ikisini de seviyorum” açıklamasından sonra merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Yılmaz Vural’ın Eşi Seda Vural Kimdir? Yılmaz Vural’ın Eşi İsmet Vural Kimdir? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Yılmaz Vural’ın Eşleri Kimdir?

Yılmaz Vural’ın “İki eşim var, ikisini de seviyorum” açıklamasından sonra eşleri merak edilen isimlerden oldu. Yılmaz Vural’ın Seda Vural ve İsmet Vural adında iki eşi vardır. Gelin hep birlikte Yılmaz Vural’ın eşlerini tanıyalım.


Yılmaz Vural’ın Eşi Seda Vural Kimdir?

43 yaşında olduğu öğrenilen Seda Vural ünlü teknik adamla 12 yıl birliktelik yaşadıktan sonra bu birlikteliği evlilikle taçlandırdı. Yılmaz Vural’ın bu eşinden 5 yaşında bir oğlu var. O dönem magazincilere açıklamada bulunan Yılmaz Hoca, “İki eşim var; biri burada, diğeri Almanya’da. İkisi de iyi insanlar; kıyamadım hiçbirine. İkisini de seviyor, ikisine de gidiyorum. Aralarında kıskançlık da yok. Gayet güzel yaşıyoruz; sorun falan da çıkmıyor!” .


Yılmaz Vural’ın Eşi İsmet Vural Kimdir?

Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural’ın iki eşinden bir diğeri ise İsmet Yılmaz. Yılmaz Vural eşi İsmet Vural ile 41 yıllık evli. Çiftin bu evliliğinden 6 ve 33 yaşlarında iki erkek çocuğu bulunuyor. İki oğlunun annesi İsmet Vural Almanya’da öğretmenlik yaptığı biliniyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu