YouTube Açıklayıcı Videolar İçin Müzik Parçaları

Açıklayıcı video” bir ürünü, hizmeti veya konsepti hızlı bir şekilde açıklamak için kullanılan popüler bir video stilidir. İlgi çekici görsel format, bir şirketin ne yaptığını, bir ürünü nasıl kullanacağını, bir şeyin nasıl çalıştığını veya açıklanması gereken hemen hemen her şeyi yıkar. Ve genellikle hafif, enerjik fon müziği tarafından yönlendirilirler . 

Açıklayıcı videolar çok popüler, orada sadece bu tarzı üreten yaratıcılar var. İşte Yum Yum Videos’dan bir örnek – açıklayıcı videolar hakkında bir açıklayıcı video. Fon müziği, seslendirmeyi ve animasyonu tamamlamak için hafif ve dostça. Bilgiyi güçlendirmeden ilgi ve eğlence katıyor.

Bir başka harika örnek, Apple Card’ı açıklayan Apple’dan. Burada müzik yatağı gerçekten videoyu ileriye taşıyor. Palet, ürünün yüksek teknoloji olduğunu göstermek için mekanik bir kaliteye sahiptir.

Açıklayıcı videolarda genellikle seslendirme olsa da, zorunda değiller. İşte müzik ve ses efektlerinin bir ses ortamı oluşturduğu Nuuly’den bir örnek .

Bir Açıklayıcı Video için Müzik Nasıl Seçilir

Bir açıklayıcı video için parçalara göz atarken aramanızı filtrelerle daraltabilirsiniz. Storyblocks Audio ile ruh haline, türe veya süreye göre arama yapabilirsiniz. Bir parkuru mükemmel uzunlukta bulamazsanız, stok parkurlarının genellikle sorunsuz bir şekilde kesilebilecekleri veya soluklaşabilecekleri anları olduğunu unutmayın.

Arka Plan İçin Müzik

Arka plan müziğine göz atarken, bunun sadece şunu hatırlamak önemlidir: arka plan. Açıklamanın kendisi görsel ve / veya seslendirmede olacaktır. Bu nedenle, enstrümantal bir parça seçmek genellikle en iyi uygulamadır. Başka bir husus, oldukça dinamik bir şekilde bir parça seçmektir. Etkileyici bir kreşendo veya ritim düşüşü olan müzik, videonun içeriğinden rahatsız olabilir.

Ruh Hali için Müzik

Ayrıca, gideceğiniz havayı düşünün. Basitliği göstermek için, türün bir kuralı hafif ve dostça bir ton. Ruh hali, tür veya koleksiyona göre aramayı deneyin. Başlamak için eğlenceli ve mutlu ruh halleri deneyin. Veya Storyblocks koleksiyonlarını Açıklayıcı Videolar için Müzik , YouTube Fon Müziği veya Gram için Müzik’e bakın .

Açıklayıcı Stili Videolar İçin Mükemmel Parçalar

İlham almak için favori Explainer Video parçalarımızdan bazıları. Veya tüm koleksiyonu dinleyebilirsiniz .

1. “Tuzlu Patlamış Mısır”

Tuzlu Patlamış Mısır

2. “Ukulele Melee”

İndir Ukulele Melee

3. “İleri Düşünmeyi İyileştirmek 01”

Uplifting İleri Düşünme

4. “yürüyüş kaliforniya tarzı”

Yürüyen Kaliforniya stilini indir

5. “Vibe”

İndir Vibe

6. “yaz dünyası”

Yaz dünyasını indir

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

YouTube Girişleri ve Çıkışları için 20 Müzik Parçası

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478