Teknoloji

Youtube Mp3 İndirme Eklentisi Chrome (Youtube Mp3 İndir)

Youtube Mp3 İndirme Eklentisi Chrome (Youtube Mp3 İndir). Dünya’da en tercih edilen video paylaşım platformlarından olan Youtube’da hepimiz müzik dinlemeyi tercih ediyoruz. Beğendimiz müzikleri daha sonra dinlemek yada müzik listenize eklemek isteyebiliyoruz. Bu tarz durumlarda tek tıkla istediğiniz müziği indirebilmeniz için Google Chrome video Mp3 indirme eklentisi kullanmak isteyeler için listeledik. Youtube Mp3 İndirme eklentileri sayesinde istediğiniz müziği indirebilirsiniz.

Youtube Mp3 İndirme Eklentisi Chrome

Youtube’da müzik dinlemeyi seven müzik severler için istedikleri videoyu tek tuşla Mp3’e dönüştürüp indirebilecekleri Foxified eklentisinin kurumunu ve nasıl kullanılacağını bu makalemiz paylaştık. Bu ekletin sayesinde istediğiniz müzik videolarını Mp3 olarak 320 kbps’ye kadar tek tuşla indirebilirsiniz. Ayrıca bu eklenti sayesinde müzik videosunu istediğiniz uzunlukta başlangıç ve bitiş noktalarını seçip indirebiliyorsunuz. Eklentinin diğer bir özelliği olan ID3 etiketi ile istediğiniz sanatçının veya pop, arabesk gibi etiketle Youtube’da paylaşılan tüm videoları indir özelliğinin olmasıdır. Bu eklenin en güzel yanlarından biri de tamamen ücretsiz olmasıdır.

Foxified Eklentisi Kurulumu 

Youtube Mp3 indirme eklentisi Foxified bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu eklentiyi Dailymotion, VK video ve Soundcloud ücretsiz Mp3 indiricileri de bulunmaktadır.

Yukarıda linke tıklayarak eklenti ulaşacaksınız ve aşağıdaki adımları izleyerek eklentiyi kurabilirsiniz.

  • Linke tıkladığınız açılan sayfada ‘ınstalled’ butonuna tıklıyoruz.
  • Daha sonra açılan chrome web mağazasından Foxified eklentisini Chome ekle diyerek kurulumu yapıyoruz.
  • Aşağıdaki resimlerde karşılaşacağınız sayfaları görebilirsiniz. .

1-


2-


3-

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Youtube Mp3 indirme eklentisi foxified Chrome eklentileriniz arasına gelecektir. Artık tek yapmanız gereken Youtube gidip istediğiniz müzik videolarını Mp3 indir diyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  • Eklentiyi kurup Youtube hesabına gittiğinizde Youtube videolarının altında Mp3 butonu gelecektir.


  • Youtube videolarının altında bulunan Mp3 butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca videonun başlangıç ve bitiş noktasını seçip istediğiniz kadarını Mp3 olarak ta indirebilirsiniz.

Yapmanı gereken bu kadar şimdi tek tıkla istediğiniz Youtube videosunu Mp3 olarak tek tıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 YouTube Kısayolları ve İpuçları Cheat Sheet

👉 YouTube’da En Çok Görüntülenen Videolar Nasıl Bulunur?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu