Kimdir

Zeynep Nazlı Kayı Sabancı Kimdir, Kaç Yaşında? Zeynep Nazlı Kayı Sabancı Hayatı ve Biyografisi

Geçtiğimiz yıl iş dünyasının önde gelen isimlerinden Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı Nerelidir? Nazlı Kayı Ailesi Ne İş Yapıyor? merak konusu oldu. Londra’ da Hukuk eğitimi alan ama şuan Psikoloji eğitimi alan Nazlı Kayı Sabancı Ne İş Yapıyor? Gelin birlikte Nazlı Kayı Sabancı Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Nazlı Kayı Sabancı Kimdir?

Nazlı Kayı, Hacı Sabancı ile hayatını birleştirmesinin ardından gündeme sık sık gelen isimlerden olmayı başardı.  Özellikle magazin gündeminde bir süredir adı sıkça anılan Nazlı Kayı, 28 yaşında ve Bursalı bir ailenin kızıdır. Liseye kadar Bursa’da yaşayan Kayı, lise eğitimi için İstanbul’a yerleşti ve bir daha da Bursa’ya dönmedi. Koç Lisesi mezunu olan Nazlı Kayı, Londra’daki University Of Westminster’da hukuk bölümünden mezun oldu.

Ardından İstanbul Modern’de sanat tarihiyle ilgili dersler almaya başladı. Nazlı Kayı uzun bir süredir, cemiyetin yakından tanıdığı bir isim olan Hacı Sabancı ile birlikte. Hacı Sabancı, 2020 kasım ayında üç yıldır aşk yaşadığı Nazlı Kayı’ya romantik bir akşam yemeğinde, tektaş yüzükle evlilik teklif etmişti.

Nazlı Kayı’nın üvey babası olan Kaan Dimili, Dimili Hukuk Bürosu isimli işyerinin sahibiydi. Kalp krizine yenik düşen Kaan Dimili, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştu.

👉 Almila Ada Kimdir, Kaç Yaşında? Almila Ada Hayatı ve Biyografisi


Nazlı Kayı Sabancı Hayatı ve Biyografisi

2021’in ekim ayında nikah masasına oturan Hacı Sabancı ve Zeynep Nazlı Kayı bu sene haziranda düğün yapacak. Ünlü çift düğün yaklaştıkça spora koşuyor. Sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapan Nazlı Kayı, Hacı Sabancı ile Ekim 2021’de nikah masasına oturmuştu. Korona nedeniyle düğün yapamamışlardı.

Rötarlı düğün 25 Haziran’da, Çırağan Sarayı’nda. 2017’de tartıda 128 kiloyu görünce mide küçülttürme ameliyatı olup 50 kilo veren, formunu sporla korumaya çalışan iş insanı Hacı Sabancı şu günlerde hızlandı. Kendini antrenör Gökçen Arıkan’a emanet etti. Dün yine antrenmandaydı. 200 tane şınav, 500 mekik çekti. Yetinmeyip üzerine 30 dakika da plank yaptı. Gökçen Arıkan “Rekora koşuyoruz” diye konuştu.

İnstagram 👉 Zeynep Nazlı Sabancı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu