Gündem

Akbank Tas Kart Nedir? Akbank Tas Kart İptali Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından birçok kullanıcıya Akbank t a s kart taşıma tarafından kart gönderilmekte. Peki Akbank Tas Kart Nedir? Akbank Tas Kart Nasıl İptal Edilir? Akbank tarafından aşağıdaki gibi bir bilgilendirme mesajı aldıysanız ve kartı iptal etmek istiyorsanız…

Akbank t a s kart tasıma tarafından adınıza, 6210*******83 barkod numaralı gönderi kabul edilmiştir. www.ptt.gov.tr adresinden gönderinin durumunu takip edebilirsiniz. 

Akbank Tas Kart İptali Nasıl Yapılır?

Her hangi bir Akbank kredi kartı sahibiyseniz ve kartınızı çeşitli nedenlerle iptal ettirmek istiyorsanız bunu iki yolla gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile kredi kartını kapatmak için 0850 222 25 25 veya 444 25 25 numaralı telefonu aramalısınız, gerekli adımları geçtikten sonra müşteri temsilci aracılığı ile kredi kartının iptalini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise Akbank şubelerinden iptal işlemidir. Banka görevlisi ile birlikte hazırlayacağınız dilekçe Akbank genel müdürlüğüne yollanır ve kısa bir süre içerisinde banka tarafından aranılarak kart kapatma onayı alınır. Bildiğiniz gibi bankalar kredi kartı iptalini gerçekleştirmeye pek sıcak bakmıyor, bu nedenle çeşitli puanlar veya kampanyalar sunabiliyor bunları değerlendirmenizde yarar var.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu