Hakkımızda

ogrencigundemi.com öğrencilere faydalı bilgiler sunmayı amaçlayan Öğrenci bilgi platformudur. Eğitim hayatı boyunca öğrencilere tüm gerekli olan bilgileri paylaşmayı amaçlıyoruz. Öğrenci Gazetesi bölümünde öğrencileri ilgilendiren tüm bilgileri bulabilirsiniz. Üniversite bölümünde ise üniversite tanıtımları ve meslek bölüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Lise bölümünde YKS’ ye hazırlanan öğrencilere sınav bilgileri, çıkmış sorular, ders notları paylaşıyoruz. KPSS bölümünde ortaöğretim, ön lisans ve lisans sınavında ait çıkmış sorular, ders notları ve tüm bilinmesi gerekenlere ulaşabilirsiniz. Blog bölümümüzde eğitim hayatın da ve sosyal hayata öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz. Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube olmak üzere tüm sosyal medyadan öğrencilere hazırladığımız bilgileri ulaştırmaya çalışıyoruz.

TELİF: Sınavlara dair dokümanları dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde içeriğiniz 3 iş günü içinde kalıcı olarak sitemizden silinir.

İletişim: [email protected]

Not: Mail adreslerimiz dışında FacebookTwitterInstagram gibi herhangi bir sosyal paylaşım sitesi mecralarından yapılan telif hakkı ve şikayet uyarıları dikkate alınmayacaktır.


Uyarı:

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.ogrencigundemi.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur.

Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarı okumuş olduklarını kabul eder.

Başa dön tuşu