Blog

Öğrenciler İçin En İyi 18 Eğitici Instagram Hesabı

Öğrenciler İçin En İyi 18 Eğitici Instagram Hesabı. Doğru kullanıldığında, Instagram yararsız bir dikkat dağıtma yerine harika bir eğitim varlığı haline gelebilir. Instagram’ı çok kullanıyorsanız, neden bundan en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? Özellikle öğrenciyseniz.

Öğrenciler İçin En İyi 18 Eğitici Instagram Hesabı

Instagram’dan daha fazla yararlanmak için takip edebileceğiniz doğru kişileri bulmanız gerekir. İlgi alanlarınıza bağlı olarak, bu göründüğünden daha zor olabilir. Instagram’da çok fazla insan ve kuruluş var, iyi olanları bir seçenekler denizinden seçmek zor.

Başlamak için bu harika eğitici Instagram hesaplarına göz atın. Bunlar, dünyadaki bilgilerinizi artırmak için Instagram’daki en iyi sayfalardan bazıları.

1. NASA Goddard

Araştırma ve alanı seviyorsanız, NASA Goddard hesabını takip etmek şarttır. Telefonunuzun rahatlığında diğer dünyaları keşfedebilirsiniz. Doğrudan Hubble Uzay Teleskobu’ndan çok sayıda astronot, mekik lansmanı ve uzay çekimleri elde edeceksiniz.


2. National Geographic

National Geographic, doğa, hayvanlar ve kültürler de dahil olmak üzere her türlü konuda yayınlar. Bu Instagram hesabı, zihninizi daha geniş dünyaya hızla açabilir ve sizi orada var olan tüm harika, benzersiz şeylerden daha fazla takdir edebilir.


3. Smithsonian

Smithsonian, kültür ve insan başarılarına odaklanan bir grup Amerikan müzesi ve araştırma merkezidir. Instagram hesabı, geçmişten gelen ünlü figürlerin hayatlarına büyük bir zirve ve normalde karşılaşmayabileceğiniz insanların hayatlarına bir bakış.


4. NOAA Balıkçılık

Özellikle deniz yaşamı hakkında merak ediyor musunuz? Sizde sadece deniz canlıları ve okyanusların fotoğraflarının keyfini çıkarıyor musunuz? Sonra NOAA Fisheries Instagram hesabını takip etmek şarttır. Sadece ilginç resimler elde etmekle kalmaz, aynı zamanda her resimle ayrıntılı su gerçekleri elde edersiniz.


5. Amerikan Doğa Tarihi Müzesi

Amerikan Doğal Tarih Müzesi New York’ta yaşıyor ve Instagram hesabı, tarihi hayata geçiren doğal dünyanın harikalarını paylaşıyor. Dinozorlar ve fosiller de dahil olmak üzere geçmiş ve şimdiki güzel bitki ve canlıların muhteşem fotoğraflarını içerir.


6. Günlük İngilizce Kelime Kelimeleri

Yarım milyondan fazla İngilizce kelime var. Hiçbir zaman hepsini öğrenmeyeceksiniz, ancak Daily English Vocabulary Words Instagram hesabıyla deneyebilirsiniz. Her gün hesap alışılmadık bir kelime tanımlar ve bir sınav gönderir; bir sonraki ödevinizde öğrendiğiniz kelimelerden birini kullanmayı deneyin.


7. İngiliz Kütüphanesi

British Library, katalogladığı kaç öğeye dayanarak dünyanın en büyük kütüphanesidir. Instagram sayfası, tarihi belgelerine bir bakış açısı ve en son sergilerine bir zirve sağlar; herhangi bir tarih tutkunu için mükemmel.


8. Saatchi Galerisi

Saatchi Galerisi Londra’da bulunuyor, ancak Instagram sayfası benzersiz sanat sergilerini dünyayla paylaşmasına izin veriyor. Burada düşündürücü bir şey görmek zorundasınız ve sanatsal öğrencilere ilham vermek için mükemmel bir kaynak.


9. Sağlık ve Besin Değerleri

Öğrenci olduğunuzda iyi yemek zor olabilir. Bu yüzden Sağlık ve Besin Değerleri Instagram çok değerlidir. Sadece lezzetli ve basit tarifler sunmakla kalmaz, aynı zamanda sağlıklı kalmak ve abur cuburlardan kaçınmak için ipuçları sunar.


10. Maggie ile çalışma

Öğrenci olarak çok fazla bilgi yazacaksınız ve bu notları düzenli tutmak zor olabilir. Bu nedenle Maggie ile Çalışma’yı takip etmek harika çünkü düzenli dergi notları size ilham vermek zorunda. Ya da çantanıza başka bir buruşuk not defteri sokarken uygulamaya hayran kalacaksınız …


11. Metro Kitap İncelemesi

Kitaplığınız hiç şüphesiz ders kitaplarıyla dolu olsa da, iyi bir hikayenin gücünü unutmayın. Okumak yaratıcılığınızı artırmanıza ya da sadece çalışmadan vazgeçmenize yardımcı olabilir. Metro Kitap İnceleme toplu taşıma toplu taşıma düzenli halk kitap önerileri yayınlar.


12. Ödev Yardım Global

Sınavlara çalışmak ve ödev yazmak kolay değildir. Ancak, bunları geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli ipuçları vardır. Ödev Yardım Global bunun için harika bir kaynaktır, bilgilerin nasıl daha kolay ezberleneceği ya da makalelerinizde argümanlarınızın nasıl daha iyi akılacağı gibi konularda tavsiyeler sunar.


13. Resimlerdeki Tarih

Tarih sonsuza dek büyüleyici. Resimlerdeki Tarih Instagram hesabı geçmişimizi canlandırıyor, hem ünlü hem de daha az bilinen tarih anlarına dikkat çekiyor, her resme ilginç bilgi külçeleri eşlik ediyor.


14. New York İnsanları

New York İnsanları ünlü bir Instagram hesabıdır ve teknik olarak bir eğitim kaynağı değildir, ancak ufkunuzu genişletmek ve empatinizi geliştirmek harikadır. Her gün, hesap New York’ta rastgele bir kişinin hikayesini anlatıyor.


15. Guf tarafından teknoloji

Gezegenimiz sürekli gelişiyor ve teknoloji bunda büyük rol oynuyor. Okulu bitirdiğinizde girdiğiniz dünya teknoloji ile şekillenecek, bu nedenle en son yeniliklerden haberdar olmak için Tech by Guf’ı takip edin. .


16. Pearson Öğrencileri

Pearson Students Amerika Birleşik Devletleri’nde baskın bir ders kitabı yayıncısıdır, ancak Instagram hesabı öğrenciler için büyük tavsiyelerle doludur. Önemli kararlar alma, eğitim için ipuçları, ilginç gerçekler ve arada sırada gülme konusunda destek sunar.


17. LinkedIn

LinkedIn profesyonel bir ağ sitesidir. Instagram hesabı, farklı insanların dünya çapında doldurduğu her türlü işi vurgular. İstediğiniz kariyeri düşünmek veya sadece başkalarından ilham almak için harika bir öğrenci kaynağıdır.


18. Dormify

Çevreniz, refahınız için hayati bir parçadır. Pis bir yurtta yaşayarak sürüklenmenize izin vermeyin. Bunun yerine, Dormify’ı takip edin, böylece odanızı nasıl baharatlayacağınızla ilgili harika ipuçları alabilirsiniz. Alternatif olarak, iç dekorasyon veya moda gibi bir şey incelerseniz bir kaynak olarak kullanın.


👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu