Oyun

PUBG Mobile Sezon 16’da Conqueror’a Nasıl Ulaşılır?

PUBG Mobile Sezon 16’da Conqueror’a Nasıl Ulaşılır?. PUBG Mobile, mobil cihazlarda en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biridir. Bu yazıda, PUBG Mobile’ın 16. Sezonunda Conqueror katmanına ulaşmak için en iyi ipuçlarını sizler için listeledik.

1. Karışık Oyun Oynayın (Rush + Survival)

Oyuncuların, 16. Sezonda derecelerini Conqueror aşamasına yükseltirken farklı durumlar için oynanışı düşünmeleri gerekir. Oyunun başlangıç ​​liglerinde, yani Platinum ve Diamond’da acele oynadıkları karışık bir oyun yaklaşımına gidebilirler.

Bu kademelerden sonra maçın erken saatlerinde öldürülerek negatif sıralama puanı alma riski vardır. Bu nedenle, Crown seviyesinden itibaren, hayatta kalma oyununu oynamayı deneyin ve yalnızca oyunun son bölgelerinde öldürmeye gidin.

2. İniş Noktanızı Dikkatlice Planlayın

Rütbeyi zorlarken, en önemli faktör iniş noktanızı çok dikkatli planlamaktır. Oyuncular uçak yolundan uzağa inmeyi deneyebilir veya garaj evlerinden bir araç alabilir. Bu şekilde, maçta erken bir silahlı çatışmaya girme şansı daha azdır. Taç veya As’a ulaştığınızda, daha az oyuncunun gelmesini bekleyebileceğiniz yere inmeye çalışın.


3. Araç Alın

Araçlar, PUBG Mobile‘da üst liglere çıkarken çok önemli bir rol oynuyor. Bir oyuncu, haritalarda hızla seyahat etmek veya dönmek için Dacia veya UAZ’ı kullanabilir. Üstelik açık alanlarda sıkıştığında son bölgelerde de örtü olarak kullanabilirler.


4. Üçüncü Taraf Cinayetlerini Alın

Kills ayrıca ekstra sıralama puanları elde etmeye yardımcı olur. Daha fazla öldürme ile oyuncular 16. Sezonda Yenilmez aşamasına hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Taç kademesine ulaştıktan sonra, bir oyuncunun maç başına 15-25 arasında sıralama puanı elde etmesi için minimum 3-4 öldürme alması gerekir. Bu durumda, üçüncü taraf öldürmeler çok işe yarıyor.

Bir oyuncu yeterli ganimet topladığında, birbirleriyle savaşan takımları aramayı deneyebilir ve ek öldürme puanları almak için üçüncü şahıs öldürme gerçekleştirebilir.


5. Atılabilir Malzemelerin ve Diğer Yardımcı Programların Doğru Kullanımı

İyileştirme ve güçlendiriciler gibi fırlatılabilir nesnelerin ve diğer yardımcı programların kullanımı, kademeyi itme konusunda önemli ölçüde artmıştır. Duman bombaları ve parça bombaları, bir ekip bir düşman mangasıyla savaşırken kullanışlı olan mükemmel araçlardır.

Duman, oyunculara sınırlı bir süre için koruma sağlamada önemli bir faktör olabilir. Bu nedenle, daha iyi bir oyun için sırt çantanızda uygun miktarda yardımcı program taşımaya çalışın.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu