Kimdir

1 Milyon Mehmet Hastalığı Nedir? 1 Milyon Mehmet Kimdir, Nerede Yaşıyor?

1 Milyon Mehmet Hastalığı Nedir? 1 Milyon Mehmet Kimdir, Nerede Yaşıyor? Gerçek adı Mehmet Bucak olan Sosyal medya fenomeni hakkından tüm merak edilenleri paylaştık. Instagram ve Youtube üzerinden paylaştığı videolar ile kısa sürede sevilerek ünlü bir fenomen oldu. Fenomenliği Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına kadar uzandı. Gelin hep birlikte 1 Milyon Mehmet kimdir? öğrenelim.

1 Milyon Mehmet Kimdir, Nerede Yaşıyor?

1 Milyon Mehmet lakabı ile tanınan 1 milyon Mehmet Bucak, 1968 Mersin doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 56  yaşındadır. Mersin’de yaşayan Mehmet Bucak eğitim hayatını yarıda bırakarak kaportacılık yapmaya başladı. . Vatani görevini İstanbul’da tamamlayan Bucak, Mersine geri döndü ve evlendi. Evliliğinde 3 kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Mehmet Bucak’ın fenomen olmasındaki en büyük destekçisi Ahmet Yağmur olmuştur. Mersinde esnaflık yapan Ahmet Yağmur, Mehmet Bucak’a kötü davrananlara inat Youtube kanalı kurmuştur ve gelirinin tamamını Mehmet Bucak’a vermektedir.

3 kızı olan bir babanın eve ekmek götürme mücadelesi ile dalga geçen insanlardan uzaklaştırmak adına atılan adım zamanla muhteşem bir işe dönüşüyor ve Mehmet abiyi bugün milyonlarca insan tanıyor ve destekliyor. Bizde Mehmet abimizi başarı ve azminden dolayı tebrik ediyoruz.

Mehmet Bucak’ın 1 Milyon Mehmet lakabı Mersin, Cumhuriyet Mahallesindeki esnaftan 1 milyon var mı? diye sormasından gelmektedir.


1 Milyon Mehmet Hastalığı Nedir?

1 Milyon Mehmet gerçek adı ile Mehmet Bucak’ın çocukluk yıllarında geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle sosyal hayattan uzak kaldığı söylenilmektedir. Ayrıca işlerinin yolunda gitmemesinden dolayı akli dengesini yitirdiği ve yüzde 80 engelli raporu olduğu iddia edilmektedir. .

Mehmet abimizin Youtube’da 252 bin abonesi, Instagram’da ise 157 bin takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından sizde Mehmet abiye destek olabilirsiniz.

Mehmet Bucak: Intagram 

Mehmet Bucak: Youtube

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu