Kamu Personel Alımları

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu 11 Bin Dolar Maaşla Otomobil Tamircisi Arıyor!

 

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu Twitter hesabından bir İş İlanı Paylaştı. Yayınladığı ilanda,  11 Bin 153 Dolar Maaş ile otomobil tamircisi pozisyonu için personel aradıklarını belirtti.

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu 11 Bin Dolar Maaşla Otomobil Tamircisi Arıyor

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu’nun Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, aylık 11 bin 153 dolar maaşla çalışabilecek otomobil tamircisi arandığı duyuruldu. İlanda, işe alınacak kişinin konsolosluğa bağlı kurumların araçlarının bakımından ve temizliğinden sorumlu olacağı, hem yolcu hem de kargo taşıyan araçları işleteceği belirtildi.

 

Orta Derece İngilizce, 5 Yıllık Ehliyet

İşe alınacak elemanda aranacak özellikler ise, orta düzeyde İngilizce, 5 yıllık ehliyet, harita okuyabilme yeteneği, temel seviyede bilgisayar becerisi ve konsolosluğun yakınlarındaki hastane, karakol ve itafiye istasyonunun yerini bilmek olarak sıralandı.


Haftada 40 Saat Mesai, 98 Bin TL Maaş

En az 3 yıl deneyim aranacağı belirtilen ilanda, işi alacak kişi haftada 40 saat çalışacak. İşe alınacak oto tamircisi için belirlenen aylık maaş ise 11 bin 153 (Yaklaşık 98 bin 153 TL) dolar oldu. Ortaokul ve lise mezunlarına yönelik olduğu belirtilen iş ilanında olumlu dönüş yapılan adayların dil veya yetenek testine çağrılabileceği ya da sözlü mülakata davet edilebilecekleri ifade edildi.

‘Orta düzeyde İngilizce, 5 yıllık ehliyet, harita okuyabilme yeteneği, temel seviyede bilgisayar becerisi ve hastane, karakol ile itfaiye istasyonlarının yerini bilmek’ gibi niteliklerin arandığı, en az 3 yıl iş ve 1 yıl profesyonel sürüş deneyimi istendiği kaydedildi. Haftada 40 saat çalışma öngörülen pozisyon için orta okul veya lise mezunu olma şartı talep ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu