Öğrenci Gazetesi

Acun Medya Akademi Gastronomi Bölümü Ücretleri 2022

Acun Medya Akademi Gastronomi Bölümü Ücretleri 2022. Acun Medya Akademi, Acun Ilıcalı tarafından Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile kurulmuş geleceğin Televizyon ve aşçılarını yetiştirmeyi amaçlayan programdır. Bu akademinin diğer bir amacı ise Acun Ilıcalının sahibi olduğu Televizyon kanallarında yapımcısı olduğu projelere istihdam sağlamaktır. Acun Medya Akademi eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere tüm dünya da geçerli olan Nişantaşı Üniversitesi onaylı diploma verilmektedir. Bu makalemizde Acun Medya Akademi Gastronomi bölümleri ve ücretlerini inceleyeceğiz.

Acun Medya Akademi Gastronomi Bölümleri

Acun Medya Akademi Gastronomi bölümü profesyonel mutfaklarda çalışmak isteyen şef adaylara yönelik hazırlanmış bir eğitim içeriyor. Eğitimlerde bıçak kesim teknikleri, pişirme teknikler, ürün işleme teknikleri ve mutfak hijyenine kadar bilinmesi gereken tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar işlenmektedir. Gastronomi bölümünde Chef eğitimi, ProChef eğitimi, Pastry Chef eğitimi ve Propastry Chef eğitimi olmak üzere 4 dalda eğitim verilmektedir.


Acun Medya Akademi Başvuru Şartları Nelerdir?

Acun medya Akademi de eğitim alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak dışında bir ön koşul bulunmuyor. Eğitimler İstanbul Maslak Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Campüs’te yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerde uygulamalı eğitimler verilecek, sonrasında da sadece başarılı öğrencilere bazı eğitimlerimizde staj imkanı sunulmaktadır. Eğitim için gerekli olan tüm malzemeler akademi tarafından sağlanmaktadır. Acun medya Akademi’den mezun olan ve her eğitime özgü belirlenen başarı kriterlerine uygun her katılımcıya uluslararası geçerliliği olan Acun medya Akademi sertifikası verilmektedir.


Acunmedya Akademi Gastronomi Ücretleri 2022

Acun Medya Akademi Gastronomi bölümü ücreti : 34 bin 800 TL


Acunmedya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya Akademi’ye başvuru yapmak isteyen adaylar acunmedyaakademi.com adresine giderek sayfanın sağ üstte bulunan hemen başvur butonuna basarak adımları sırasıyla tamamlamak gerekiyor.

* Adınız ve soyadınızı girin,* Telefon numaranızı girin,* e-Posta adresinizi girin,
* Bilgi almak için istediğiniz bölüm seçeneğinden, TV, gastronomi seçeneğini seçin,
* KVKK aydınlatma metni ile elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanun bilgilendirmesi seçeneklerini okuyarak işaretleyin, Ben robot değilim butonuna tıklayın,
* Son olarak gönder butonuna bastıktan sonra iletişim numaranız ve mail adresiniz ile size ulaşılacaktır.


Acunmedya İletişim Bilgileri

NeoTech Campus: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, No: 1V ve No:1Y Bina Kodu: 34481742, 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 210 10 10

E-posta: [email protected]


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu