Kimdir

Aslı Noyan Kimdir, Kaç Yaşında? Aslı Noyan Hayatı ve Biyografisi

TRT Haber sunuculuğu yapan Aslı Noyan hakkında merak edilen tüm soruların cevapları makalemizde...

Aslı Noyan Kimdir, Kaç Yaşında? Diksiyon dersleri veren ve aynı zamanda TRT Haber sunuculuğu yapan Aslı Noyan, kendi YouTube kanalı olan ve sürekli aktif olan Aslı Noyan Engin Noyan nesi oluyor? merak edilenler arasında. İşte Ankara’da yaşayan Aslı Noyan Hayatı ve Biyografisi

Aslı Noyan Kimdir?

1976 yılında Ankara’da dünyaya gelen Aslı Noyan, ilkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. 1995 yılında TRT Haber’de stajyer olarak göreve başlayan Aslı Noyan, 1998 yılında ise TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanmış ve kadrolu olarak görev yapmaya başlamıştır.

Uzun yıllar boyunca TRT’de spikerlik ve sunuculuk görevlerinde bulunan Aslı Noyan, bu zamana kadar pek çok ana haber bülten, özel program ve canlı yayınlarda ekran karşısına geçmiştir. Öte yandan pek çok siyasi ve ünlü isimlerle de özel yayınlara imza atmıştır.

Yaşamına Ankara’da devam eden başarılı sunucu Aslı Noyan, sunuculuk ve spikerlik kariyerinin yanı sıra diksiyon eğitimleri de vermektedir. TRT Haber ekranlarında Ana Haber Bülteni’ni sunan Aslı Noyan, TRT’nin sembol isimlerinden biridir.

Instagram’ dan da paylaşımlar yapmakta olan 44 yaşındaki Aslı Noyan, Ermeni değildir.


Aslı Noyan Hayatı ve Biyografisi

Aslı Noyan, Avrupa Vizyonu gibi haber programları, Ana Haber bültenleri, canlı yayınlar, Geçen Hafta Türkiye, Milli Bayramların naklen yayınları, siyasi parti kongreleri ve özel yayınlarda görev aldı.

Hayatını Ankara’da sürdüren başarılı sunucu, TRT’de sunucu olarak çalışmasının yanı sıra, diksiyon eğitimleri vermekte, TRT Haber ekranlarında Satır Başı isimli haber kuşağının da moderatörlüğünü yapmaktadır.

İlgi Alanları; Ne kitapsız, ne kedisiz. Sait Faik, Oscar Wilde, Sevgi Soysal, Zeyyat Selimoğlu, Ursula K. Le Guin ve bir tutam da polisiye olmadan asla.

En sevdiği roman Anna Karenina, yazar ise Sait Faik’tir.


YouTube 👉 Aslı Noyan


👉 Camdaki Kız Kıymık Kimdir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu