Öğrenci Gazetesi

ATA AÖF Yaz Okulu Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır? ATA AÖF Yaz Okulu Ders Seçimi

ATA AÖF Yaz Okulu Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır? ATA AÖF Yaz Okulu Ders Seçimi. ATA AÖF yaz okulu ders kayıt işlemleri belirlenen tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra “Öğrenim” menüsü altında yer alan “Ders Alma” başlığını kullanarak ders kaydınızı yapabilirsiniz.

ATA AÖF Yaz Okulu Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

ATA AÖF ders kayıt işlemleri kurumca belirlenen tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra “Öğrenim” menüsü altında yer alan “Ders Alma” başlığını kullanarak ders kaydınızı yapabilirsiniz.

Öğrenciler, yaz okulunda açılacak derslerden en fazla toplam 5 (beş) adet ders alabilirler.  Bu dersler, öncelikle alt yarıyıl dersleri olmak üzere, daha önce alınıp başarısız olunan (FF harf notlu) ve/veya ilk defa alınacak derslerden sadece yaz okulunda olmak üzere, takip eden üst yarıyıllardan (güz ya da bahar) seçebilirler.


ATA AÖF Yaz Okulu Ders Seçimi Nasıl Yapılır?

ATA AÖF yaz okulu ders seçimi belirlenen tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra “Öğrenim” menüsü altında yer alan “Ders Alma” başlığını kullanarak ders seçim işlemleri gerçekleştirilecek. ATA AÖF öğrencileri yaz okulunda en fazla  5 (beş) adet ders alabilirler.

ATA AÖF yaz okulu öğretim ücreti ödemelerini, T.C. kimlik numaraları ile Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat bankası şubeleri ya da internet bankacılığı üzerinden yapabileceklerdir.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu