Kimdir

Azad Yılmaz Kimdir, Ne İş Yapar? Azad Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Azad Yılmaz Kimdir, Ne İş Yapar? .Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda lüks yaşamını sergileyen Azad Yılmaz, 1982 Samsun doğumludur ve 41 yaşındadır. Genç yaşta iş dünyasına atılan  Azad Yılmaz başarısı ile adından şık şık söz ettirmeyi başarmıştır. Peki sosyal medya dünyasında ciddi takipçi sayısına ulaşan Azad Yılmaz Kaç Yaşında Serveti Ne Kadar? Azad Yılmaz’ın Babası Kimdir? Gelin hep birlikte Azad Yılmaz Hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Azad Yılmaz Kimdir, Ne İş Yapar?

Azad Yılmaz 6 Mayıs 1982 Samsun doğumludur ve 41 yaşındadır. Azad Yılmaz oto galeri işi yanı sıra Künefes adlı künefe markasının sahibidir. Künenfes markası ile tüm ürünler, Metro, Kipa, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. Dünya’nın birçok ülkesine Künefe satışı yaparak Künefe’yi dünyaya duyurmaktadır. Paylaşılan resimlerden de anlaşılacağı üzere Serdar Ortaç, Nusret ve Hidayet Türkoğlu gibi bir çok ünlü ile de arkadaştır.


Azad Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Azad Yılmaz iş hayatı dışında eğlenceli hayatını paylaştığını sosyal medya hesaplarında fenomen olmuştur. Fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Gittiği yerler yaşam tarzı ile otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villalar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Azad Yılmaz Youtube de Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor, İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videolar paylamıştır. Videolar çok sayıda izlenme seviyesine kısa bir zamanda ulaşmıştır.

Azad Yılmaz daha çok damar tarzında şarkılar dinlemekte ve bu şarkıların eşliğinde içinden geldiği gibi konuşan konuşmaktadır ve bu çok sevilmektedir. Kendisi hakkında çıkan bazı kötü dedikodular sebebiyle ”Ben Geldim (Dedikodular çıkmış çıkaranın..)” adlı videosu 700.000 üzerinde görüntüleme almıştır. Azad Yılmaz’ın doğum gününde 6 Mayıs 2019 tarihinde Ahmet Selçuk İlkan, Alişan, Buse Tektaş, Ersan Er ve Ümit Özay gibi isimlerle doğum gününü kutladığını gösteren bir video yayınlamıştır.

Azad Yılmaz YouTube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında daha yeni yeni tanınmaya başladığı zamanlarda iş kariyerine araba alım satımı ile içerik üreterek başlamıştır. Lüks araçların alım ve satım işlerini yapmaktadır. Bir videosunda, “Arkadaşlar herkese hayırlı işler, otomobil işine girdim. Lüks araç alımı, satımı her şey var. Parada sıkıntı yok. Limit yok. Araç alım satım işine girdik. Lüks araç satan, alacak olan arkadaşlarım bana ulaşsın. Biz de değerlendirebiliriz arabalarınızı. Artık otomotiv sektörüne de el attım. Desteklerinizi bekliyorum. Hepinizde teşekkür ederim. Yeni araçlarınızın satışı, alışı hiç limit yok. Uçak mı satıyorsun? Gel yine ben alacağım. Problem yok. Allah’a emanet olun” demiştir.

Takipçilerinin bazılar paylaştığı resim ve videolara olumsuz tepkiler verse de ciddi bir hayran kitlesi vardır. Instagram hesabında 2024 itibariyle 1 milyon 500 bin takipçisi vardır. Youtube kanalının ismi ise Azad Yılmaz şeklindedir kanalının 134 bin civarı abonesi vardır.


Azad Yılmaz’ın Kariyeri

Azad Yılmaz yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını söylemiştir. İş hayatını sadece otomotiv akım satımı yaparak sürdürmediği de bellidir. Birçok kaynakta Lukoil ve Ulusoy Turizm gibi şirketlerinin sahibi olduğu söylenmektedir.

Bir canlı yayına katılmış ve Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefeyi Türkiye içinde sattıklarını söylemiştir. Aynı zaman künefeyi tanıttıklarını ve dünyanın birçok ülkesine satış yaparak dünyaya duyurduklarını söylemiştir. Sahibi olduğu markanın ismi ise Künenfes’tir. Azad Yılmaz, Künenfes markasının tüm ürünlerinin Metro, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satıldığını belirtmiştir.

Künenfes isimli künefe tatlısı markasının sahibidir. Künenfes ürünleri BİM, Metro ve Migros marketlerinin reyonlarında satıldığı yakın dönemde hizmete başlayan Künenfes’in yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilerek başarıya ulaştığı görülmüştür.

Azad Yılmaz’ın Ulusoy Turizm firmasının sahibi olduğu yönünde söylentiler vardır. 1937 yılında kurulan ve 80 yıldır faaliyet gösteren Ulusoy firmasının sahibi olup olmadığı hakkında kesin ve net bir bilgi yoktur. Petrol Firması olan ”Lukoil” firmasının da sahibi olduğu söylentiler arasındadır. Bu konuda da kendisinin net bir açıklaması yoktur.

Azad Yılmaz gezmek için Bartın’a gittiğinde Erdem Tabakoğlu’nun kendisine sorduğu soruları yanıtlamış ve kendisi hakkında bazı detaylar verdi. Memleketinin Samsun olduğunu söylemiştir, Kıbrıs’ta kumar oynamaya gittiğini ve Ziynet Sali ile birlikte doğum gününü kutladığını dile getirmiştir. Uçaktan indiğinde bir videoda 150 bin üzerinde izlenme olduğunu görünce sosyal medya üzerinden videoları yayınlamaya başlamıştır. Galeri işi yaptığını ve sigorta işi ile uğraştığını da eklemiştir.


Azad Yılmaz: Instagram

Azad Yılmaz: YouTube

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu