Kimdir

Belma Belen Kimdir, Kaç Yaşında? Belma Belen Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde sıklıkla araştırılan isimlerden olan Belma Belen Kimdir, Nerelidir? Sunucu olan Belma Belen Estetiksiz Hali de merak edilenler arasında. Belma Belen Evlendi mi? diye araştıranlar aynı zamanda Belma Belen Kardeşleri ve Belma Belen İnstagram da merak etmekteler. İşte tüm detaylar...

Belma Belen Kimdir, Kaç Yaşında?. Geziyoruz programının sunuculuğunu yapan Belma Belen Evli mi? çok merak ediliyor. Sosyal medyada oldukça aktif olduğunu bildiğimiz Belma Belen İnstagram hesabından da sürekli paylaşımlar yapmakta. Sunduğu program ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Belma Belen Eski Hali de sürekli araştırılmakta. O halde gelin birlikte Belma Belen Sevgilisi, oynadığı diziler gibi tüm merak edilenleri öğrenelim…

Belma Belen Kimdir?

17 Nisan 1984 tarihinde Ankara’da doğan Belma Belen, aslen İzmirlidir. Belma Belen ilk, orta, lise ve üniversite eğitimlerini de Ankara’da tamamladı. Üniversite eğitimden sonra sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldı. Belma Belen, ilk olarak Flash TV’de daha sonra ise TGRT Haber kanalında program sundu.

Bir süre Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde sunuculuk ve spikerlik eğitimi alan Belma Belen, medya kariyerine birçok festival, kongre ve konferanslarda sunum yaparak adım atmıştır. Televizyon kariyerine ise ilk kez Flash TV’de başlayan Belma Belen, daha sonra TGRT Haber kanalına transfer olmuştur. Belma Belen ile Geziyoruz ve Belma Belen’le Festivaldeyiz adlı programların sunuculuğunu üstlenen Belma Belen, ilerleyen zamanlarda Beyaz TV televizyonuna geçiş yapmıştır.

👉 Zümran Ömür Kimdir, Nerelidir?


Belma Belen Hayatı ve Biyografisi

Belma Belen ilk, orta, lise ve üniversite eğitimlerini de Ankara’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimden sonra sunuculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır. İlk olarak Flash TV’de daha sonra ise TGRT Haber kanalında program sundu. TGRT programlarından sonran Beyaz TV’ye geçen Belma Belen burada önce “Başkanlar Anlatıyor” isimli programı sundu.

Sonrasında ise gezi programına geçiş yapan Belma Belen şimdilerde Beyaz TV’de “Geziyoruz” programının sunuculuğunu yapmaktadır. “Belma Belen’le Geziyoruz” hafta içi her gün 15:30’da Beyaz TV ekranlarında yayınlanıyor.

Türkiye’nin farklı coğrafyalarında, ülkenin birinden harika köşeleri; tarihi, doğası, yöresel lezzetleri ve farklı kültürleriyle, Belma Belen’in kendine özgü keyifli sunumuyla Belma Belen’le Geziyoruz programında her Pazar saat 15.00’te Beyaz TV ekranlarında seyircinin karşısına çıkıyor.


İnstagram 👉 Belma Belen 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu