Kimdir

Berfu Yenenler Aslen Nereli? Berfu Yenenler Aslen Kaç Yaşında?

Berfu Yenenler Aslen Nereli? Berfu Yenenler Aslen Kaç Yaşında? Berfu Yenenler Kimin Kızı, Babası, Annesi Nereli? Eser Yenenler‘in eşi Berfu Yenenler hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Berfu Yenenler ismini ilke kez 2015 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması ile duyulmuştur. İşte Berfu Yenenler Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Berfu Yenenler Aslen Nereli?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995, Kocaeli İzmit doğumludur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği’nde tamamlamıştır. Berfu Yenenlerin babasının ve annesinin nereli olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Berfu Yenenler ismini ilk kez 2015 katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile duyurmuştur. Aynı zaman da Miss International Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

Berfu Yenenler 17 yılında Eser Yenenler ile aşk yaşamaya başlamıştır ve 9 Haziran 2019 yılında dünya evine girmişlerdir. Berfu ve Eser Yenenler çiftinin 2 erkek çocuğu vardır.


Berfu Yenenler Aslen Kaç Yaşında?

Berfu Yenenler, 1995 yılında İzmit‘te doğmuştur ve 2024 yılı itibariyle 29 yaşındadır. Berfu Yenenler 1,76 boyunda, 53 kilodur ve terazi burcudur.

Berfu Yenenler ayrıca sosyal medya platformlarında ve Youtube içerikleri üretmektedir. İçerik üretimi konusunda başarılı isimler arasında yer alan Berfu Yenenler, eğlenceli ve eğitici videolarıyla izleyenlerini kendisine çekmektedir.

Berfu Yenenler, hem güzelliği hem de içerik üretimindeki başarısıyla takipçileri ve hayranları tarafından büyük ilgi görmektedir.


Berfu Yenenler: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu