Kimdir

Bilge Öztürk Kimdir, Ne İş Yapar? Bilge Öztürk Hayatı ve Biyografisi

Bilge Öztürk Kimdir, Ne İş Yapar? Bilge Öztürk Hayatı ve Biyografisi. Bir dönem Tarkan eski sevgilisi olarak tanınan Bilge Öztürk Kaç Yaşında, Nereli? merak edilenler arasında yer aldı. Bilge Öztürk Babası Kim? Gelin birlikte Bilge Öztürk hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Bilge Öztürk Kimdir?

Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan Bilge Öztürk Kimdir? Bilge Öztürk Ne İş Yapıyor? araştıranlar için öncelikle belirtelim ki; Bilge Özütürk avukat olması yanı sıra ayrıca milli sporcudur. 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bilge Öztürk 2024 yılı itibari ile 46 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. 3 kardeşi olan Öztürk’ün babası da eski güreşçilerdendir. Küçük yaşlardan bu yana spora olan ilgisi ve tutkusu ile bir çok spor dalında uzmanlık kazanmıştır.

Eğitim hayatından bahsedecek olursak, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Hentbol, aikido, voleybol ve su kayağı, kiteboard gibi sporlarla ilgilenen Bilge Öztürk, bir dönem lisanslı olarak hentbol oynamıştır.


Bilge Öztürk Hayatı ve Biyografisi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Bilge Öztürk bir dönem Tarkan’la yaşadığı aşk ile gündemde uzun süre kalmıştı. Spora olan düşkünlüğü ve fit yaşamı fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı avukat, 7 yılı lisanslı olmak üzere 11 yıl hentbol oynadı.

Aynı zamanda Mercedes ile işbirliği yapan Öztürk Avukat ve milli sporcu olması yanı sıra elini attığı pek çok spor dalı var ancak asıl tutkusu kiteboard. 10 yıldır Akyaka’da yaşıyor ve açtığı “KiteMercedes By Bilge Öztürk” okuluyla çocukları ve gençleri bu spora teşvik ediyor.

Instagram’da Bilge Öztürk

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu