Gündem

Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri 2024 – Bizim Toptan Market Hafta Sonu Kaça Kadar Açık?

Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri 2024 – Bizim Toptan Market Hafta Sonu Kaça Kadar Açık? Cumartesi ve Pazar Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri araştırması yapanlar için bu makalemizi hazırladık. Bizim toptan market 71 ilimizde birçok kategoride toptan alış veriş hizmeti sunmaktadır.

Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri 2024

Bizim Toptan Market gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri, elektrikli ve elektronik ev aletleri, ev tekstil ürünleri gibi birçok kategoride toptan satış yapmaktadır. Bizim Toptan Marketten alış veriş yapabilmek için ‘Bizim Kart’ çıkarmanız gerekmektedir. Bunun için ise vergi mükellefi ve ticari vergi levhası ibraz ederek başvuruda bulunmanız gerekir. Bizim kart sayesinde kampanya ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bizim Toptan Marker çalışma saatleri illere göre farklılık gösterebilmektedir. Bazı illerimizde kapanış saati 19.00 bazı illerimizde ise 20.00 dir. Ancak açılış saati tüm illerimizde 09.00 dur.

Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri:

Hafta içi: 09.00 – 20.00

Bazı şubeler; Hafta içi : 10.00 – 20.00

Hafta Sonu: 

Cumartesi / Pazar: 10.00 – 19.00

Bazı Şubeler; 10.00 – 17.00

Bizim Toptan Market’in iliniz veya ilçenizde çalışma saatlerini öğrenmek için bu linke tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada İl veya ilçenizde bulunan Bizim market çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.


Bizim Toptan Market Hafta Sonu Kaça Kadar Açık?

Bizim Toptan Market hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri açıktır. Bizim Toptan Market hafta sonu çalışma saatleri illerimiz göre farklılık gösterebilmektedir.

Bizi Toptan Market Hafta Sonu Çalışma Saatleri:

  • Cumartesi / Pazar: 10.00 – 19.00

Bazı Şubeler; 10.00 – 17.00

Bizim Toptan Market’in İl veya İlçenizdeki hafta sonu çalışma saatleri öğrenmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bizim Toptan Market mağazaları Ramazan ve Kurban Bayramında bayramın ilk 2 günü öğleden sonra müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır. Diğer günlerinde ise standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet verir. Resmi bayramlarda ise 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde ise Bizim Market açıktır.

Not: Bazı illerde Ramazan ve Kurban Bayramının 1. günü tatil olmaktadır.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Pazar Günü Kuyumcular Açık mı?

👉 Migros Sanal Market Çalışma Saatleri 2024 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu