Kimdir

Cameron Herrin Kimdir, Nerelidir? Cameron Herrin Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde gündeme gelen Cameron Herrin Kimdir? Yakışıklı ve küçük olduğu için beraatı istenen Cameron Herrin serbest mi bırakıldı? Araba kazası sonucu iki kişinin ölümüne sebep olan Cameron Herrin nerede yaşıyor? ve davası sonucu ne oldu? En çok merak edilenlerden biri de Cameron Herrin Nerelidir? Gelin birlikte Cameron Herrin Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Cameron Herrin Kimdir?

Arkadaşlarıyla birlikte yarış yaparken karşıdan karşıya geçmek isteyen bir anne ve bebeğinin ölümüne sebep olan bu hikaye çok fazla gündem olmuştu. 21 yaşındaki Cameron Herrin, 2 arkadaşıyla birlikte yolda yarış yaparken karşıdan karşıya geçen biri bebek iki kişiye çarptı ve hayatlarını kaybetmelerine sebep oldu.

Aralık ayından beri davası devam eden Herrin, iki cinayet işlediği gerekçesiyle 24 yıllık hapis cezası aldı.

Geçtiğimiz günlerde ise Twitter ve TikTok’ta #freecameronherrin paylaşımları yapılmaya başlandı. Birçok kişi, Cameron Herrin’in kısa süreli dikkatsizlikten dolayı kazanın yaşandığını ve çok genç olduğu için fazla ceza aldığını düşünüyor. Cameron Herrin için yapılan paylaşımlara tepki gösteren kişiler de oldukça fazlaydı.

👇

👇

👇

👇

Peki Cameron Herrin Kimdir? Cameron Herrin davası sonucu ne oldu? öğrenelim…


Cameron Herrin Hayatı ve Biyografisi

2000 yılında Teksas’ ta dünyaya gelen Cameron Herrin Florida’ da yaşamakta. Babası Harvard Üniversitesi mezunu kameraman ve annesi ise emekli bir sigorta uzmanıdır. Ailesinin işleri sebebi ile Florida’ ya taşınmak zorunda kalmışlardır. Cameron Herrin 2018 ‘de liseden mezun oldu ve eğitimine devam eden davası sebebi ile ara vermek zorunda kaldı. Arabalara olan tutkusu zaten bilinmekte. Ayrıca spora olan tutkusu da biliniyor.

👉 Rikki Roath Kimdir, Kaç Yaşında?

23 Mayıs 2018 tarihinde sabah 11:45 saatinde yasak geçiş olan yerden anne ve bebeği karşıdan karşıya geçmeye çalışırken 2018 Ford Mustang markalı  Cameron Herrin’ ın kullandığı araç çarpması sonucu hayatını kaybetti. Arkadaşı ile yarışan Cameron Herrin kırmızı ışık da hızlı kalktığı için Jessica ve bebeği kaza anında olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay ardından Cameron Herrin ve arkadaşı tutuklandı. 26 Mayıs 2018’de Cameron Herrin 50 bin dolarlık kefaletle serbest bırakıldı. Olay sonrasında Cameron Herrin yetişkin olarak yargılandığı doğrulandı ve genç suçlu olarak yargılandığı belirtildi. Bir yarış sonrası 2 insan hayatını kaybetti.

Halktan gelen tepkiler sonrasında bazı kanıtlar gösterilmediği söylendi. Yargıç tarafından izin verilen deliller mahkemeye sunuldu. Cameron Herrin sert fren yapmadan önce saate 160 km hızla gittiği belirlendi ve kaza yaptığı yolda hız sınırı saate 72 km olduğu belirtildi.

Cameron Herrin savunmada suçluyum sayın yargıç diyerek savunmasını yaptı. En sonunda Cameron Herrin 24 yıllık cezaya mahkum edildi. Cameron Herrin avukatı temyize giderek sonucu bekleniyor.

İnstagram 👉 Cameron Herrin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Eğer adamsa suçunu kabullenip 24 yıl yatar orda iki tane canın ömrünü yok etti bide pislik insanlar tabi ölen kişi yakınları olmayınca sırf dış görünüşü yüzünden bir bok bilmeden savunuyorlar beyinsizler.o ölen annesi ve kardeşi olsaydı savunmazlardı tabi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu