Kimdir

Cemal Güzelci Kimdir, Nerelidir? Cemal Güzelci Hayatı ve Biyografisi

Hülya Avşar'ın yeni sevgilisi Cemal Güzelci hakkında tüm merak edilenleri paylaştık.

Cemal Güzelci Kimdir, Nerelidir? . Uzun yıllardır gönül ilişkisi olmayan Hülya Avşar bir restoranda iş insanı Cemal Güzelci ile görüntülenmesin ardından ikilinin aşk haberleri gündeme bomba gibi düştü. Daha önce hayalindeki erkeği anlatan Avşar’ın yeni sevgilisi olduğu duyan hayranları Hülya Avşar’ın yeni sevgilisi Cemal Güzelci Kaç Yaşında? diye araştırmaya başladı. İşte Cemal Güzelci Hayatı ve Biyografisi

Cemal Güzelci Kimdir, Nerelidir?

Hülya Avşar’ın yeni sevgilisi Cemal Güzelci 47 yaşındadır. İş insanı Cemal Güzelci İstanbul merkezli Derlüks Deri Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Pertevniyal Lisesi mezunudur. Futbolla yakından ilgilenen Cemal Güzelci’nin eski Galatasaray’lı futbolcu Burak Yılmaz ile yakın arkadaş olduğu biliniyor. İyi derecede Rusça bilmektedir.


Cemal Güzelci Hayatı ve Biyografisi

12 yıldır yalnız olduğu bilinen Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar’ı alnından öperken görüntülenen Cemal Güzelci magazin gündemine bomba gibi düştü. Aşk orucunu bozan Hülya Avşar ve Cemal Güzelci çarşamba akşamı Yeniköy’deki bir mekanda objektiflere takıldı.

Cemal Güzelci 1992 yılından itibaren deri giyim sektöründe çeşitli kademelerde çalışmış, 2002 yılında Derlüks’ün kuruluşunda bulunmuş, 2008 yılında da Şirket’in büyük ortağı olmuştur.

İmalat, tekstil, giyim eşyası ve deri sektöründe faaliyet gösteren Derlüks Deri, deri konfeksiyonu üretimi ve ticaretinin yanı sıra bağlı ortaklığı sebebiyle içecek dağıtım distribütörlüğü de yapmaktadır. Emiliano Zapata şirketin kendi markasıdır. Derlüks kendi markasının yanı sıra Avrupa ve Amerika’da faaliyet gösteren tanınmış markalara da fason üretim gerçekleştirmektedir.

Derlüks Deri Sanayi 2014 yılında Boran Meşrubat ve Dağıtım Ltd. Şti’yi bünyesine katmıştır. Boran Meşrubat yüzde 100 hisse payı ile Derlüks iştirakidir. Derlüks iştiraki olan bir diğer şirket ise Havana Motorlu Araçlar Sanayi Ticaret A.Ş’dir. Havana, yüzde 51’lik pay oranı ile Derlüks’ün iştirakidir.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu