Kimdir

Cumartesi Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğlu Kimdir? Buse İskenderoğlu Hayatı ve Biyografisi

Cumartesi Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğlu Kimdir? . Show TV‘de Cumartesi ve Pazar günleri saat 10 yayınlanmaya başlayan magazin  Cumartesi-Pazar sürprizi sunuculuğunu yapan Buse İskenderoğlu 1997  Yalova doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü okuyan İskenderoğlu 2016 Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Peki güzelliği ve etkileyici konuşmasıyla izleyenleri kendine hayran bırakan Cumartesi ve Pazar Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğlu Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenlere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Cumartesi Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğlu Kimdir?

Buse İskenderoğlu, 1997 yılında Yalova‘da dünyaya geldi. Henüz 2 yaşında 1999 depremine yakalandı, evleri yıkıldığı için ailesiyle birlikte Bursa’ya taşındı. Anne ve babası henüz o küçük yaşlarındayken ayrıldı. Annesi ikinci bir evlilik gerçekleştirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden İskenderoğlu, modellik yapıyor. Buse İskenderoğlu 1.81 cm boyunda ve 55 kilodur.

1997 doğumlu olan 25 yaşındaki genç sunucu şu an bekar. Herhangi bir evlilik yapmamış olan Buse İskenderoğlu, geçtiğimiz dönemlerde Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile bir birliktelik yaşamış ve bu ilişki ile gündeme gelmişti.


Buse İskenderoğlu Hayatı ve Biyografisi

Buse İskenderoğlu, 2016 yılında Antalya Serik ilçesinde gerçekleştirilen Miss Turkey yarışmasıda birincilik elde etti. Ayrıca Türkiye’yi Dünya Güzellik yarışması MİSS WORLD’de temsil etmeye hak kazandı. 2018 yılından Show TV magazin programının  sunuculuğunu yapmaya başladı. Hemen Döneriz adlı filmde rol aldı.


Buse İskenderoğlu: Instagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu