Kimdir

Cüneyt Yüksel Kimdir, Nerelidir? Cüneyt Yüksel Hayatı ve Biyografisi

Cüneyt Yüksel Kimdir, Nerelidir? Tekirdağ, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Siyasete Ak Parti de başlayan Cüneyt Yüksel Tekirdağ İl Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Gelin hep birlikte Cüneyt Yüksel Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Cüneyt Yüksel Kimdir, Nerelidir?

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Çanakçı köyünde 1977 yılında doğmuştur ve 2024 yılı itibariyle 47 yaşındadır.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin sahibi olan Yüksel, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İşletme mezunudur. .

Cüneyt Yüksel, evli ve 3 çocuk babasıdır.


Cüneyt Yüksel Hayatı ve Biyografisi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, aktif siyasi hayatına Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) başlayan Cüneyt Yüksel, AK Parti’de okul sorumluluğu, ilçe başkan yardımcılığı, il başkan yardımcılığı, ilçe başkanlığı ve belediye başkan aday adaylığı sürecine kadar da AK Parti’de Tekirdağ İl Başkanlığı görevinde bulunmuştur. 

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, Süleymanpaşalı vatandaşlarımızın teveccühüyle Belediye Başkanı seçilmiştir. .

Yaşamı boyunca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan Yüksel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve İnşaat Komitesi Başkanı olarak görev yapmış, halen Tekirdağ MÜSİAD üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Cüneyt Yüksel: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu