Kimdir

Damla Doğan Tuncel Kimdir, Kaç Yaşında? Damla Doğan Tuncel Hayatı ve Biyografisi

Halk TV'de Ana Haber sunucusu Damla Doğan Tuncer hakkında tüm merak edilenler.

Damla Doğan Tuncel Kimdir, Kaç Yaşında?. Halk TV‘de Ana Haber editörü ve aynı zamanda hafta sonu haberlerini sunan Damla Doğan Tuncel diksiyonu ve duruşuyla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Televizyon hayatına 2011 yılında TRT Türk’te editörü olarak başlayan ve başarılı adımlarla ilerleyen Damla Doğan Tuncel Hayatı ve Biyografisine ait tüm bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Damla Doğan Tuncel Kimdir, Kaç Yaşında?

Halk TV Ana Haber editörü Damla Doğan Tuncel Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Siyaset ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Tuncel mesleğe 2011’de TRT Türk’te editör olarak başladı. Daha sonra Dış Haberler muhabiri olarak CNN Türk’e geçti ve kurumda editörlüğe atandı. Tuncel Hürriyet Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü merhum Necdet Doğan’ın kızı.


Damla Doğan Tuncel Hayatı ve Biyografisi

Damla Doğan Tuncer televizyon hayatına 2011 yılında TRT Türk’te editörü olarak başladı. Daha sonra Dış Haberler muhabiri olarak CNN Türk’e geçti ve kurumda editörlüğe atandı. 8 yıldır CNN Türk’te editörlük yapan Damla Doğan Tuncel daha sonra Halk TV’ye geçti. Tuncel Halk TV’de Ana Haber editörlüğünün yanı sıra hafta sonu haberlerini sunuyor.


Damla Doğan Tuncel: Twitter

Damla Doğan Tuncel: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu