Kimdir

Dilara Sayan Kimdir, Kaç Yaşında? Dilara Sayan Hayatı ve Biyografisi

Dilara Sayan Kimdir, Kaç Yaşında? Soruları Televizyon ekranı karşısındaki Vatandaşlar tarafından sunuş şekli ve konulara hakimiyeti ile merak edilen isimler arasında yer alıyor. Haber Global ekranlarında ‘Sıra Dışı Gündem’ programının sunuculuğunu yapan Dilara Sayan Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık.

Dilara Sayan Kimdir, Kaç Yaşında?

Haber Global spikeri Dilara Sayan, Ankara Üniversitesi mezunudur. Dilara Sayan’ın kaç yaşında, nereli olduğu konusunda bilgi bulunmamaktadır. Üniversite eğitimini bitirdikten sonra İstanbul’a gelip reklam ve film senaryoları yazmaya, reklam yapımcılığı yapmaya başladı. Ardından ABD’ye taşınıp çeşitli eğitimler alıp çalışmalara katıldı. İlgi alanı ve merakı doğrultusunda “Medya ve manipülasyon” çalışmaları üzerine yoğunlaşmıştır.


Dilara Sayan Hayatı ve Biyografisi

Dilara Sayan çalışma hayatına ise Ülke TV ekranında “Dünya Değiştikçe” adlı programın canlı yayın moderatörlüğünü ve içerik yönetimini yaparak başladı. Ardından Deba Medya tarafından “Yılın en iyi çıkış yapan sunucusu” ödülüne layık görüldü. 2022’nin ilk ayında Haber Global ekranına transfer oldu. Hafta sonu haberlerini sunan Dilara Sayan, gün içinde yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere aktarıyor. Haber Global’de, 27 Ağustos Cumartesi gününden itibaren, “Sıra Dışı Gündem” programını sunmaktadır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Hande Koçyiğit Kimdir, Nereli? 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu