Kimdir

Doch (Oğuzhan Özyetiş) Kimdir, Nerelidir? Kaos Doch Kaç Yaşında, Boyu Kaç?

Doch (Oğuzhan Özyetiş) Kimdir, Nerelidir? Kaos Doch Kaç Yaşında, Boyu Kaç?. 2018 yılında düzenlenen STAR CHALLENGE turnuvasında Avrupa şampiyonu olan Kaos takımı oyuncularından olan Doch (Oğuzhan Özyetiş) mobil oyun platformlarının profesyonel oyuncudur. Aynı zamanda Youtube de içerik üreten Oğuzhan Yetiş e-sporcu hayatına devam etmektedir.

Doch (Oğuzhan Özyetiş) Kimdir?

1999 Ankara doğumlu olan e-sporcu Doch ( Mehmet Oğuzhan Özyetiş) 2024 yılı itibariyle 25 yaşındadır. Avrupa Şampiyonu unvanı ile Dubai’ye giden Oğuzhan Özyetiş, büyük bir etkinlikte ülkemizi temsil ederek e-sporcuları bir hayli gururlandırmıştır. 25 yaşındaki Doch mobil oyun platformunda profesyonel oyuncudur. Youtube üzerinde şu an için 2.18 milyon takipçisi bulunan başarılı oyuncunun diğer sosyal medya hesapları da son derece kuvvetlidir.

2017’de liseden mezun olduktan sonra Dershaneye giderken mezuniyet hediyesi olarak Dedesi ona iPhone 7 Plus hediye etti. O sıralar Pubg Mobile daha yayınlanmadığı için oda boş zamanlarını Twitch ve diğer sosyal medya platformlarından Pubg içeriği üreten yayıncıların yayınlarını izleyerek geçirdi.

2018 yılı Ocak ayı itibari ile Pubg Mobile Çin sunucularında çıkınca Çin sunucularından Pubg Mobile oynamaya başladı. Sosyal medya üzerinden de Pubg Mobile guruplarına katıldı. Oradan şuan ki takım arkadaşları olan Cihan (Kaptan), Mezarcı ile tanıştı. Bir ekip kurarak Klanın ismini Kaos olarak belirlediler.

Mart 2018 de Pubg Mobile Globale çıkınca Klanı kurup Instagram da paylaşımlar yapmaya başlayarak. Kendi kitlesini oluşturan Doch PUBG Mobile’nin 2018 yılında düzenlediği STAR CHALLENGE turnuvasında Avrupa’da Şampiyon olduktan Dubai’de ki dünya Şampiyonasına hak kazandı. Orada 11. olduktan sonra Youtube’da içerik üretmeye, hem de yayıncılık hayatına başlamış oldu. Youtube’deki içeriklerini genel olarak Tablet veya Telefonla üreten Doch Emülatör ile fazla içerik üretmiyor.


Doch (Oğuzhan Özyetiş): Youtube

Doch (Oğuzhan Özyetiş):Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu