Gündem

Dolar Kuru ve Altın Fiyatları Ne Olur? Selçuk Geçer Rekor Tahmini Patlattı!

Dolar Kuru ve Altın Fiyatları Ne Olur?. Rusya’nın-Ukrayna’ya işgali devam ederken  dolar ve altın kurunda yukarı yönlü yükselme başladı. Bugün İstanbul serbest piyasada dolar günü 14,34 liradan, avro 15,64 liradan günü kapatırken ram altın 916,06 liradan günü kapattı. Hal böyle olunca dolar kuru ve gram altın fiyatları ne olur diye merak edenler için Selçuk Geçer rekoru patlattı. İşte Selçuk Geçer’in dolar kuru ve gram altın tahmini…

Dolar Kuru ve Altın Fiyatları Ne Olur?

Dolar kuru ve altın fiyatları Rusya’nın Ukrayna işgali ile birlikte küresel piyasalarda allak bullak oldu. Türkiye’de iç piyasada işler yolunda gitmezken Rusya’dan gelen gelişmelerle dolar kuru haftaya yukarı yönlü başladı. Dolar endeksi bu hafta 99 seviyesi yakınlarına yükseldi. Dolar kuru saat 10.40 itibariyle 14,28 TL’de hareket ediyor. Gün içi en yüksek 14,38 lirayı gördü. Dolar yorumu ile öne çıkan ekonomist Selçuk Geçer’de değerlendirme gecikmedi.

Selçuk Geçer dolar kuru için Twitter hesabından öngörü ve uyarılarını paylaşmayı ihmal etmedi. Dolar kuru için verdiği rakamlarla öne çıkan Selçuk Geçer, dolar kuru ne olur diye soranlar için “18 komik kalacak desem…” ifadeleriyle karşılık verdi. Dolar kuru için 18 TL üstü rakamla takipçileri şaşırtmaya devam eden Selçuk Geçer altın fiyatları, euro ve strelin için de yorum yaptı. Selçuk Geçer, “Euro ne olacak diye soranlara… Yakında Dolar ve Euro aynı fiyat olursa şaşırmayın… Sterlin ne olur diye soranlara… Arkadaşlar toplu yanıt vereyim… Koşullar böyle devam ettiği sürece para dolar ve altına akar… Altın ons aynen söylediğimiz gibi rekora koşuyor… Şuan 1980 dolar yakında 2 bini kırar 2100 e koşar…” ifadelerini paylaştı.

İşte Selçuk Geçer’in Tahminleri 👇👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu