Kimdir

Dr. Ferhat Aslan Kimdir, Nereli? Dr. Ferhat Aslan Hayatı ve Biyografisi

Dr. Ferhat Aslan Kimdir, Nereli? Dr. Ferhat Aslan Kaç Yaşında? Aile danışmanı ve Davranış Bilimleri Uzmanı Ferhat Aslan TV programları, Youtube ve Instagram gibi platformlarda yaptığı açıklamalarla en çok merak edilen isim oluyor. Uluslararası düzeyde eğimler alan Dr. Ferhat Aslan Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Dr. Ferhat Aslan Kimdir?

Dr. Ferhat Aslan 1972 Ağrı doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 51 yaşındadır. Amerika’da bulunan Conley Üniversitesinde (The Conley American University) Davranış Bilimleri alanında master yaptı. (Her davranışın nedenini ve arka planını araştıran bilim dalı)

Keza yine Amerika Conley Üniversitesinde (The Conley American University) Davranış bilimleri alanında Doktorasını yaptı. Psikoloji alanında Gelişim Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans seviyesinde Aile Danışmanlığı eğitimi aldı. Uluslararası geçerliliğe sahip Yaşam Koçluğu sertifikası bulunmaktadır. Keza NLP eğitimini master seviyesinde tamamladı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikasını aldı.

Yurt içinde ve yurt dışında verdiği seminer ve konferansların yanı sıra, yazdığı kitap ve dergi yazıları, yaptığı radyo ve televizyon programları ile milyonlarca insanın hayatına dokundu ve dokunmaya devam ediyor.


Dr. Ferhat Aslan Hayatı ve Biyografisi

Dr. Ferhat Aslan‘ın alanın yazdığı kitabı bulunmaktadır. Bunlar, “Davranış Bilimleri: Her Davranışın Bir Nedeni Vardır” ve “Yaşam Koçluğu: Hayatınızı Değiştirmek Sizin Elinizde” adlı kitaplardır.

Dr. Ferhat Aslan Aldığı eğitimler: 

  • Amerika’da bulunan Conley Üniversitesinde (The Conley American University) Davranış Bilimleri alanında master yaptı. (Her davranışın nedenini ve arka planını araştıran bilim dalı)
  • Amerika Conley Üniversitesinde (The Conley American University) Davranış bilimleri alanında Doktorasını yaptı.
  • Psikoloji alanında Gelişim Üniversitesinde yüksek lisans yaptı.
  • Yüksek lisans seviyesinde Aile Danışmanlığı eğitimi aldı.
  • Uluslararası geçerliliğe sahip Yaşam Koçluğu sertifikası bulunmaktadır.
  • NLP eğitimini master seviyesinde tamamladı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikasını vardır.

Yurt içinde ve yurt dışında verdiği seminer ve konferansların yanı sıra, yazdığı kitap ve dergi yazıları, yaptığı radyo ve televizyon programları ile milyonlarca insanın hayatına dokundu ve dokunmaya devam ediyor.

Dr. Ferhat Aslan: Instagram

Dr. Ferhat Aslan: Youtube

Dr. Ferhat Aslan: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu