Kimdir

Dr. Tayyar Öz Kimdir? Tayyar Öz Kaç Yaşında? Dr. Tayyar Öz Hayatı ve Biyografisi

Dr. Tayyar Öz Kimdir? Tayyar Öz Kaç Yaşında? Dr. Tayyar Öz Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde Dilan Polat ve Engin Polat’tan sonra gündeme gelen isimler arasında yer alan Dr. Tayyar Öz Neden Açığa Alındı? Özlem Lina Öz ve eşi Dr. Tayyar Öz Kimdir? sorularının cevapları ve tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Dr. Tayyar Öz Kimdir?

Sosyal medyada son günlerde sık sık gündeme gelen isimler arasında yer alan Dr. Tayyar Öz Kimdir? Özellikle eşi Özlem Lina Öz’ün paylaşımları sonrasında gündeme gelen Dr. Tayyar Öz hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. 1987 yılında Kahramanmaraş ilinde dünyaya gelen Tayyar Öz, 2024 yılı itibari ile 37 yaşındadır ve aslen Kahramanmaraşlıdır. 

İstanbul’da yaşayan Tayyar Öz, aslında doktor olmasına rağmen mesleğini özel sektörde çalışarak devam ettirmektedir. Son günlerde lüks yaşamları ile gündeme gelen Özlem Lina Öz ve Dr. Tayyar Öz çifti Serveti Ne Kadar? merak edilenler arasında.


Dr. Tayyar Öz Hayatı ve Biyografisi

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; Üniversite hayatını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve ardından İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde tamamlamıştır.

İlk görev yerini ise mecburi görevini tamamlamak üzere; Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesinde yapan Tayyar Öz, 3 yıl Ümraniye EAH’nde travma, spor hekimliği, protez cerrahisi, deformite cerrahisi alanlarında birçok başarılı ameliyatı gerçekleştirmiştir.

Bir yandan doktorluk yaparken aynı zamanda eğitimine devam etmiş ve bütünsel tıp eğitimleri alan Öz; hacamat, sülük, nöral terapi, proloterapi, ozon, mezotrepi, akupunktur gibi alternatif tıp eğitimlerini tamamlamıştır. Çok başarılı ameliyatlara imza atmasına rağmen cerrahi tedavileri en son seçenek olarak düşünmektedir.

Hastalarını ameliyat etmeden önce tüm konservatif ve alternatif tedavileri uygular. Sonrasında 1 yıl da Sancaktepe İlhan Varank EAH’nde çalışan Öz kendi kliniğini kurmak üzerine devlet memurluğunda istifa etmiştir. İstanbul Alaşehir’deki Özel kliniğinde çalışmaktadır. Uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış onlarca makalesi olan Tayyar Öz’ün aynı zamanda onlarca sertifikası da mevcuttur.

Instagram’da Tayyar Öz 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu