Kimdir

Duru Nayman Kimdir, Nereli? Duru Nayman Kaç Yaşında?

Duru Nayman Kimdir, Nereli? Duru Nayman Kaç Yaşında? Arda Güler’in sevgilisi Duru Nayman en çok merak edilen isimler arasında. Real Madrid’e transfer olan Türk futbolcu Arda Güler, Instagram hesabından sevgilisiyle birlikte fotoğraf paylaştı. Gelin hep birlikte merak edilen isim Duru Nayman hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Duru Nayman Kimdir, Nereli?

Real Madrid’e transfer olan Arda Güler, Instagram hesabı üzerinden sevgili Duru Nayman ile fotoğraf paylaşmasının ardından merak edilen isim oldu. Sporcu olan Duru Nayman 1 Şubat 2005, İstanbul doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 19 yaşındadır.

Duru Nayman, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nda 23 numaralı forma ile Guard pozisyonunda yer almaktadır. Duru Nayman daha önce Fenerbahçe Basketbol takımında forma giymiştir. Duru Nayman, basketbol kariyerinde başarısıyla adından söz ettirmektedir.


Arda Güler Kimdir?

Real Madrid’de forma giyen Arda Güler, 25 Şubat 2005, Ankara, Altındağ doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 19 yaşındadır. Babası Ümit Güler, annesi Serap Güler’dir. Arda Güler 9 yaşında Gençlerbirliği altyapısında futbola başlamıştır.

2019 yılında ise Fenerbahçe U16 takımında oynamaya başlayan Arda Güler, 2021 yılında U19 takımına alındı. Tarihler Temmuz 2021’i gösterdiğinde ise Arda Güler A takımda forma beklemeye başladı. Arda Güler sol ayağına hakimdir.

2021 yılında Fenerbahçe ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. 6 Temmuz 2023 tarihinde İspanyol kulübü Real Madrid ile 6 yıllık sözleşme imzaladı.

Arda Güler: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu