Kimdir

Duygu Demirdağ Kimdir, Nerelidir? Duygu Demirdağ Hayatı ve Biyografisi

Muhabir olarak başladığı kariyer hayatına sunuculuk yaparak devam eden Duygu Demirdağ Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. TV hayatına üniversite yıllarında başlayan ünlü spiker Duygu Demirdağ Kiminle Evli? Bir dönem Can Dündar ile birlikteliği konuşlan Duygu Demirdağ Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik.

Duygu Demirdağ Kimdir?

Ünlü sunucu son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. 1987 yılında, Bursa’da doğan Duygu Demirdağ 2022 yılı itibari ile 35 yaşındadır ve aslen Bursalıdır. Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Londra, Middlesex University’de “Medya ve İletişim Yönetimi” alanında yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ve “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı.

Sahadan, stüdyoya geçiş yaptı. Gece Haberleri ile başladığı spikerlik yolculuğuna 2 yıl boyunca Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak devam etti. Seçim dönemlerinde ve siyasi partilerin kurultay süreçlerinde özel yayınlarla ekranda oldu. Gündem Özel tartışma programının moderatörlüğünü yaptı.


Duygu Demirdağ Hayatı ve Biyografisi

Televizyonculuğa, üniversite yıllarında, Line Media Group bünyesinde spiker ve program yapımcısı olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu, “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore’nin efsane filmi ‘Stanno Tutti Bene’den; ilhamını, herkesin keyfini yerine getirme hayalinden alan kültür-sanat programı “Herkesin Keyfi Yerinde”nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. Muhabir olarak, “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yeni Muhafazakarlar”, “Yokluk 4 Mevsim”, Yunanistan Ekonomik Krizi” gibi dosyaları hazırladı. İnsanlık Hali programını hazırlayıp sunan Duygu Demirdağ, İngilizce ve İspanyolca moderatörlük yapıyor. Son olarak ise Gain platformunda gördüğümüz isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Twitter 👉 Duygu Demirdağ


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Yalçın Dümer Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu