Kimdir

Ece Çeşmioğlu kimdir? Ece Çeşmioğlu Hayatı ve Biyografisi?

Mucize Doktor dizisi ile ünlenen Taner Ölmez’in eşi olan Ece Çeşmioğlu, son günlerde medyada ismini duyurmaya başladı. Peki Ece Çeşmioğlu Neden Gündeme Geldi? Ece Çeşmioğlu Kimdir? Ece Çeşmioğlu Hayatı ve Biyografisi? Ece Çeşmioğlu Hamile mi? İşte tüm bu soruların  cevapları makalemizde bulabilirsiniz… 

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Mucize Doktor dizisisin de daha çok ünlenen oyuncu Taner Ölmez, uzun süredir aşk yaşadığı  Ece Çeşmioğlu ile geçen sene Haziran ayında nikah masasına oturdu. Taner Ölmez ile evlenen oyuncu Ece Çeşmioğlu, oyunculuk kariyerine Çocuklar Duymasın’da başladı. Çıkışını ise İki Aile dizisi ile elde etti. Oyuncu 1990 yılında doğdu. Tiyatro bölümünde eğitim gördü.

Çeşmioğlu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde okudu. 2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisiyle oyunculuk hayatına başlasa da asıl olarak 2006 yılında “İki Aile” dizisindeki Ceren rolüyle tanındı. “Firar”, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Yazın Öyküsü”, “Kalbim Yangın Yeri” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizilerindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 2017 yılında “Yüz Yüze” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Çeşmioğlu, son olarak 2020 yılında Tutunamayanlar dizisi ile ekranda yer aldı.


Ece Çeşmioğlu Hamile mi?

Ünlü geçen günlerde hamile olduğu iddiası gündeme gelen Ece Çeşmioğlu ile ilgili haberin doğru olduğu Ölmez ve Çeşmioğlu’nun bebek heyecanı yaşadığı öğrenildi. Taner Ölmez hafta başı eşinin fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafta güzel oyuncunun karnının büyümeye başladığı görüldü.


➡Diğer merak ettiğiniz kişiler için TIKLAYINIZ


Öğrenci Gündemini Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Ederek Güncel Bilgilere Daha Hızlı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Gündemi: Instagram

Öğrenci Gündemi: Twitter

Öğrenci Gündemi: Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu