Kimdir

Ece Çeşmioğlu Kimdir? Ece Çeşmioğlu Hayatı ve Biyografisi?

Ece Çeşmioğlu Kimdir?. Mucize Doktor dizisi ile ünlenen Taner Ölmez’in eşi olan Ece Çeşmioğlu, son günlerde merak edilen isimlerden oluyor. Peki Ece Çeşmioğlu Kaç Yaşında, Nereli? Ece Çeşmioğlu Hayatı ve Biyografisi? İşte tüm bu soruların cevapları makalemizde bulabilirsiniz…

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Mucize Doktor dizisisin de daha çok ünlenen oyuncu Taner Ölmez, uzun süredir aşk yaşadığı Ece Çeşmioğlu ile geçen sene Haziran ayında nikah masasına oturdu. Taner Ölmez ile evlenen oyuncu Ece Çeşmioğlu, oyunculuk kariyerine Çocuklar Duymasın’da başladı. Çıkışını ise İki Aile dizisi ile elde etti. Oyuncu 1990 yılında doğdu. Tiyatro bölümünde eğitim gördü.

Çeşmioğlu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde okudu.

2002 yılında “Çocuklar Duymasın” dizisiyle oyunculuk hayatına başlasa da asıl olarak 2006 yılında “İki Aile” dizisindeki Ceren rolüyle tanındı. “Firar”, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Yazın Öyküsü”, “Kalbim Yangın Yeri” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizilerindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. 2017 yılında “Yüz Yüze” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Çeşmioğlu, son olarak 2020 yılında Tutunamayanlar dizisi ile ekranda yer aldı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu