Kimdir

Ekrem Açıkel Kimdir, Nerelidir? Ekrem Açıkel Hayatı ve Biyografisi

Ekrem Açıkel Kimdir, Nerelidir?. TGRT Haber’in Ana Haber spikeri olan Ekrem Açıkel son günlerde oldukça merak edilmeye başladı. Kanal D de 13 yıl görev alan Ekrem Açıkel Kaç Yaşında? Gelin hep birlikte ünlü sunucu ve spiker Ekrem Açıkel Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Ekrem Açıkel Hayatı ve Biyografisi

Ekrem Açıkel 1973 Yılında Tokat’ın Başçiftlik ilçesinde dünyaya gelmiştir. Abisi Osman Ziya Açıkelde kendisi gibi haber sunuculuğu yapmaktadır. Ekrem Açıkel İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur.

Gazeteciliğe ilk olarak 1995 yılında İhlas Haber Ajansı’nda başlamış, 1996 yılındaysa TGRT Haber’e transfer olmuştur. TGRT HABER’ deki görevi boyunca, polis-adliye vakalarını izlemiş ve başbakan-cumhurbaşkanı programlarını yakından takip etmiştir.

2002 yılındaysa TGRT Haber’den Kanal D Habere geçmiş, şike kumpası soruşturmasında Kanal D ve Star TV kanallarında canlı yayınlarla şike kumpası soruşturmasını takip ederek, yaşanan gelişmeleri izleyicilere aktarmıştır. Kanal D Haber’deki görevine 13 yıl devam etmiştir.

2015-2018 yılları arasında 3 yıl boyunca kurumsal gelişim eğitimleri vermiş. 2018 yılında yeniden gazeteciliğe dönme kararı almış ve Açıkel TGRT Haber’de şef editörlüğe gelmiştir. 3 Eylül 2018 tarihinden itibaren de TGRT Haber Ana Haber Bülteni’ni sunmaya başlamıştır.

Haber sunucusu Ekrem Açıkel, 6 Haziran 2010 tarihinde ATV muhabiri Işıl Özdem Açıkel ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden bir kız çocukları bulunmaktadır.


Twitter 👉 Ekrem Açıkel


👉 Alpay Özalan Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu